Czy warto kupić ten zestaw?

Jestem na kupnie komputera w granicach 350 funtów (jestem teraz w Anglii ) .

Znalazłem taką oferte http://www.cclonline.com/product-info.a … id=ccl3010 . Mam pytanie do osób orientujących się w temacie czy warto się na to skusić ( chciałbym żeby mi jakieś gierki chodziły na tym sprzęcie ale nie muszą być w najwyższej rozdzielczości ). Dzięki za wszystkie rady , a jak ktoś ma namiar na jakiś fajny sklepik internetowy w UK ,gdzie są jakieś spoko zestawy to podwójny dzięks

zestawy sa słabe z definicji, ten tu podany ma kartę graficzną 9500gt zapewne 1GB ddr2 :lol: zasilacz pewnie no-name

co chcesz za taką cenę ??

Zależy do czego potrzebujesz, jak nie chcesz grać na super ultra detalach w najnowsze gry, to taki ci spokojnie wystarczy. I nawet na takim sprzęcie pograsz w najwnosze gry z zachowaniem odpowiednich detali.

Tak pograsz na średnich detalach w rozdzielczości 1280x1024 bez AA.Spokojnie w wszystkie gry

ja bym ci radził wsadzić tańszy procek np athlon5200x2 mniejszy dysk 500gb od samsunga one są tanie a wsadić mocną karte

__________________________________________________________________________________________________________________________

intel c2d e 7300,zotac 9800gt, patriot extreme 2x2gb ddr2 800mhz,samsung 500gb,modecom harry,modecom feel3 400w :smiley:

dzięki

A ja na Twoim miejscu spróbowałbym złożyć w jakimś sklepie jeden z tańszych zestawów z viewtopic.php?f=19&t=267420

350 Funtów to jest prawie 1600zł na chwilę obecną więc można złożyć o wiele lepszy zestaw.