Czy warto kupić Xbox 360 core?

Witam, mam pytanie bardziej do tych co posiadają konsole lub mają wiedzę na ich temat.

Myślałem o kupnie Xbox’a 360 core tą wersję ponieważ mogę ją mieć w cenie 250-300zł i tu parę pytań.

Czy warto ją kupić? Nie ma HDMI, czytałem że lubi się grzać i jest często problem z RROD’em. Podłączył bym do TV 32’’ LG.

Czy przy normalnym graniu np tak z 1-2h (w weekend może ok 4h) dziennie jest szansa na przegrzanie jej?

Grałbym tylko w oryginalne gry i jakieś wyścigi np Forza Motorsport 3, Project Gotham Racing 4 może też GTA IV.

Dodam że chce kupić jak najtaniej pograć i pchnąć konsole dalej z jak najmniejszą stratą.

Jak myślicie warto coś takiego zrobić?

Co do przegrzania to spokojnie nie obawiaj sie o to. Inną kwestią jest to czy twoj TV ma wejscie HDMI. Jezeli ma to odpusc sobie konsole bez HDMI. Po prostu obraz przez zwykłe eurozłącze będzie bardzo słaby.

Ctr czemu ma się nie bać o rrod?? Według mnie lepiej dołożyć trochę i kupić slimke. W slimkach płyta glowna zrobiona jest w technologii 45nm. Podaj model płyty głównej w tym core.

@ctr co do podłączenia konsoli prze EURO to wiem że nie ma sensu ale myślałem o kablu (przejściówce) do VGA.

@Sklak nie wiem jaka jest płyta ale domyślam się że Xenon bo jak pamiętam konsola jest z 2006 r.

Jeżeli konsola ma plombę to możesz wziąć ale jest duże ryzyko rroda bo konsola ma najstarsza płytę glowna. Możesz zmniejszyć ryzyko rroda poprzez regularną wymiane pasty i czyszczenie xboxa w środku.Lepiej już dołożyć trochę i kupić xboxa z płytą jasper. Jak się dobrze trafi to za 400 zł zlapiesz . Najlepiej kupić slimke bo masz pewność że się nie przegrzeje.

No to dzięki, konsola ma plomby więc pewny jestem że właściciel nie zmieniał pasty przez te 5-6 lat odkąd ją ma, chyba jednak poczekam i kupie wersję slim.

Dzięki wszystkim za rady