Czy warto kupić Xbox 360 core?

(mawro2) #1

Witam, mam pytanie bardziej do tych co posiadają konsole lub mają wiedzę na ich temat.

Myślałem o kupnie Xbox'a 360 core tą wersję ponieważ mogę ją mieć w cenie 250-300zł i tu parę pytań.

Czy warto ją kupić? Nie ma HDMI, czytałem że lubi się grzać i jest często problem z RROD'em. Podłączył bym do TV 32'' LG.

Czy przy normalnym graniu np tak z 1-2h (w weekend może ok 4h) dziennie jest szansa na przegrzanie jej?

Grałbym tylko w oryginalne gry i jakieś wyścigi np Forza Motorsport 3, Project Gotham Racing 4 może też GTA IV.

Dodam że chce kupić jak najtaniej pograć i pchnąć konsole dalej z jak najmniejszą stratą.

Jak myślicie warto coś takiego zrobić?

(Ctr) #2

Co do przegrzania to spokojnie nie obawiaj sie o to. Inną kwestią jest to czy twoj TV ma wejscie HDMI. Jezeli ma to odpusc sobie konsole bez HDMI. Po prostu obraz przez zwykłe eurozłącze będzie bardzo słaby.

(Piotrus09) #3

Ctr czemu ma się nie bać o rrod?? Według mnie lepiej dołożyć trochę i kupić slimke. W slimkach płyta glowna zrobiona jest w technologii 45nm. Podaj model płyty głównej w tym core.

(mawro2) #4

@ctr co do podłączenia konsoli prze EURO to wiem że nie ma sensu ale myślałem o kablu (przejściówce) do VGA.

@Sklak nie wiem jaka jest płyta ale domyślam się że Xenon bo jak pamiętam konsola jest z 2006 r.

(Piotrus09) #5

Jeżeli konsola ma plombę to możesz wziąć ale jest duże ryzyko rroda bo konsola ma najstarsza płytę glowna. Możesz zmniejszyć ryzyko rroda poprzez regularną wymiane pasty i czyszczenie xboxa w środku.Lepiej już dołożyć trochę i kupić xboxa z płytą jasper. Jak się dobrze trafi to za 400 zł zlapiesz . Najlepiej kupić slimke bo masz pewność że się nie przegrzeje.

(mawro2) #6

No to dzięki, konsola ma plomby więc pewny jestem że właściciel nie zmieniał pasty przez te 5-6 lat odkąd ją ma, chyba jednak poczekam i kupie wersję slim.

Dzięki wszystkim za rady