Czy warto kupować konsolę do gier gdy ma się komputer PC?

Witam! mam pytanie. Czy warto kupić konsolę np. XBOX 360, kiedy ma się komputer stacjonarny PC? I ile kosztują gry do konsol?

warto, inaczej się gra na konsoli podpiętej do kina domowego i na 40calowej plazmie :-). innym plusem na rzecz konsoli jest fakt że wszystkie gry będą działać płynnie (nawet te które wyjdą za rok) - nie trzeba modernizować konsoli.

Pewnie że warto,na konsoli to się dopiero gra a nie na kompie :stuck_out_tongue:

tyle ile pusta płytka cd :stuck_out_tongue: :lol:

wejdz do supermarketu i zobacz…

A ile kosztuje np. PS3?

Masz internet, to poszukaj lub pójdź do sklepu i zobacz.

około 2000zł:

http://www.allegro.pl/item222915432_pla … sklep.html

konsola jest dobra ale według mnie w ogóle nie nadaje się do gier typu call of duty, to takich gier wole kompa bo łatwiej nacelować myszką niż padem wiem bo grałem na konsoli. poza tym gry na konsole są droższe niż na kompa. + dla konsoli to to że nie trzeba jej modernizować.

Złączono Posta : 09.08.2007 (Czw) 14:11

Nie wszyscy mają 40 calową plazmę a na telewizorze z kineskopem jest dużo gorszy obraz. jak kupisz porządne głośniki 5.1 i kratę dźwiękową to też będziesz miał takie efekty jak na kinie domowym.

Konsoli nie trzeba modernizować ale jakie są ceny akcesoriów i gier na konsole! Przy takim kompie lepiej zainwestować w konsole.

Lepiej poczekać bo za granicą i tak są tańsze niz u nas :wink:

No nie wiem właśnie czy tak fajnie gra się na takim PS 2. Grałem np. w CoD i nijak trafić w takiego gościa :stuck_out_tongue:

Nie ma to jak myszka :wink:

porządne głośniki (ze sprzętowym dekoderem DD i wzmiacniaczem) + porządna karta dźwiękowa = 1500 zł.

to jest kwestia wprawy,pamiętam jak kiedyś pykałem w MoHu na PSX (jeszcze czasem sobie pogram) to same HS miałem :wink:

Tak szczerze ?? - Nie warto.

Ile grasz w gry na kompie ?

To teraz pomyśl, że tyle samo byś grał na konsoli. Albo i mniej - bo będziesz się odrywał od konsoli do kompa, żeby coś tam zrobić.

Teraz pomyśl, jak długo grasz w jakąś grę ?

A teraz pomyśl o cenie konsoli, gier na nią, dodatków (pady i inne pierdoły).

Warto czy nie ?

Bo wg. mnie nie.

Jakbyś nie miał komputera PC, to sprawa ma się zupełnie inaczej. Ale tak to sprawisz sobie jeszcze jeden gadżet do zbierania kurzu :smiley:

Nie warto. Podobno na PS3 nie uruchomisz Dooma.Opłacało by się kupić PSP, jeśli podróżujesz. :slight_smile:

Czy warto kupować konsolę do gier gdy ma się komputer PC?

Tak Tak Tak bo na kompie to raz nie ma takich wypaśnych miodzio tytułów jak na konsole,dwa jak dla mnie to sterowanie jak mam grać w PES-A na klawie?zawsze pełny fun na maxa (Singstar 80 rulezzz).Wygoda gry PS3 ma bezprzewodowego pada :D:D:D jest Metal Gear Solid :smiley: jest GT4 i GT HD :smiley:

Złączono Posta : 09.08.2007 (Czw) 19:53

a to juz różnica ale emulator uruchomisz :slight_smile:

PS3 ma odtwarzacz HD DVD (albo blu-ray) który sam kosztuje (najtańszy) 1700zł…

wow no to rzeczywiście wielka mi strata…Ale za to uruchomisz tysiace innych gier, a niektóre już teraz w rozdzielczości Full HD a nie tylko HD Ready jak na xbox.

Blu-ray :slight_smile:

Drugie zdanie możnaby przypasować do każdego drogiego sprzętu i gadżetów :slight_smile:

Troche kusi jednak PS3 , zwłaszcza że po sieci można grać za darmo, można postawić także na niej specjalną dystrybucje linuksa YDL która jest przystosowana do hardware konsoli a dodaktowo jeszcze umożliwia emulacje windowsa 2k :slight_smile: Tak więc można mieć PC i konsole w jednym a do tego blue ray :slight_smile:

Ale w sumie zgadzam się z Tobą Magik

opłaca sie bo gierki takie jak CMR Dirt by sie nie scinały;p