Czy warto kupowac laptopa z intel grafika czy z karta radeon

mam 2 tys. zł przeznaczone na zakup nooteboka i niewiem czy 2 tysiace zl starczy mi na zakup laptopa nie z intel grafika a z oddzielna karta graficzna np radeona niewiem czy sa jakies lepsze laptopy z lepszymi kartami graficznymi wiec pisze o radeonie jezeli sa inne lepsze kart graficzne ktore obslugują laptopy prosze mi powiedziec jakie bo to mnie wlasnie bardzo interesuje:) wiec prosze mi podpowiedziec co moge kupc za 2 tysiace zlotach takiego na czym mogl bym zagrac w jakas gierkę 15 cali monitor wystarczy 200 gb dysk wystarczy naped dvd wystarczy vista moze byc w akcesoriach 2 gb ram ddr wystarczy niewiem wlasnie jaka karta graficzna prosze bardzo was o pomoc serdecznie pozdrawiam wszystkich …

JACEK… :frowning:

zan80 , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

2k to mało, dałoby radę dać jeszcze 2-3stówki? Wtedy np. http://allegro.pl/item455968206_compal_ … ta_hp.html

zwala jest taka ze kolega chce kupic n araty i ogolnei mowil ze nic by nigdy nie kupil na aleegr wiedc dziekuje za porade:0 ale kolega niezdecydujesi ewydac 2200 ryzykowac woli na raty:) pozdro