Czy warto kupować w apollo?

Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum:)

Sprawa wygląda tak - już miałem kupować komputer(złożony ze swoich części) w apollo (Tarnów), naczytałem się wiele pozytywnych opinii o tym sklepie a teraz mi znajomy stanowczo odradza apollo, że to ostatni sklep w którym można coś kupić… że robią sobie jaja z klientami, wkładają inne lub używane części… Czy to prawda?

actyve , jeżeli ich działalnością jest sprzedaż jak również prowadzenie serwisu to jest prawdopodobieństwo, że jakaś “mniej” uczciwa owieczka oszukuje klientów. Zwracam również uwagę, że komentarze/opinie o produktach/sprzedających często bywają fałszywe i pisane są przez “osoby zainteresowane”. To jest tylko moja uwaga, zrobisz jak zechcesz.

Ja bym polecał www.agito.pl ja też nie mam zbytniego zaufania do apollo.

może i tak jest… ale co z tego… i czemu w tym dziale ?

Co do apollo to wiem tylko, tyle, że mają jeden z najtańszych sklepów komputerowych. Kupowałem tam może z 3-4 razy jakieś drobiazgi “offlajn” i sprzedawcy niby ok ale jacyś tacy podejrzani byli :stuck_out_tongue: Na szczęście mam artcomputers, w którym jeśli nie taniej to ceny na podobnym poziomie a wałka ci nie wykręcą ;]

No to sam widzisz że lepiej nie ale zrób jak uważasz

Ja tam na apollo nie narzekam. Kupiłem między innymi kości RAM, które nie dość, że były najtańsze to są bardzo dobrej jakości. Nie rozumiem was, wciskacie chłopakowi kit i tyle.

a co jak kupisz w media-markt to będzie złej jakości tak :expressionless:

Zależy co kupisz. A jeśli chodzi o obsługę to przesyłka jest bardzo szybka, dobrze spakowana i strona sklepu jest łatwa w obsłudze. Mnie nie napotkały żadne trudności podczas zakupów w tym sklepie. Polecam ten sklep.