Czy warto kupować w apollo?

(Zdziskfranek) #1

Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum:)

Sprawa wygląda tak - już miałem kupować komputer(złożony ze swoich części) w apollo (Tarnów), naczytałem się wiele pozytywnych opinii o tym sklepie a teraz mi znajomy stanowczo odradza apollo, że to ostatni sklep w którym można coś kupić… że robią sobie jaja z klientami, wkładają inne lub używane części… Czy to prawda?

(Kolmar) #2

actyve , jeżeli ich działalnością jest sprzedaż jak również prowadzenie serwisu to jest prawdopodobieństwo, że jakaś “mniej” uczciwa owieczka oszukuje klientów. Zwracam również uwagę, że komentarze/opinie o produktach/sprzedających często bywają fałszywe i pisane są przez “osoby zainteresowane”. To jest tylko moja uwaga, zrobisz jak zechcesz.

(Himmak5g) #3

Ja bym polecał www.agito.pl ja też nie mam zbytniego zaufania do apollo.

(Garfield) #4

może i tak jest… ale co z tego… i czemu w tym dziale ?

(Maniekz1985) #5

Co do apollo to wiem tylko, tyle, że mają jeden z najtańszych sklepów komputerowych. Kupowałem tam może z 3-4 razy jakieś drobiazgi “offlajn” i sprzedawcy niby ok ale jacyś tacy podejrzani byli :stuck_out_tongue: Na szczęście mam artcomputers, w którym jeśli nie taniej to ceny na podobnym poziomie a wałka ci nie wykręcą ;]

(Himmak5g) #6

No to sam widzisz że lepiej nie ale zrób jak uważasz

(P@zik) #7

Ja tam na apollo nie narzekam. Kupiłem między innymi kości RAM, które nie dość, że były najtańsze to są bardzo dobrej jakości. Nie rozumiem was, wciskacie chłopakowi kit i tyle.

(Garfield) #8

a co jak kupisz w media-markt to będzie złej jakości tak :expressionless:

(P@zik) #9

Zależy co kupisz. A jeśli chodzi o obsługę to przesyłka jest bardzo szybka, dobrze spakowana i strona sklepu jest łatwa w obsłudze. Mnie nie napotkały żadne trudności podczas zakupów w tym sklepie. Polecam ten sklep.