Czy warto przedłużyć abonament?

Witam, prosiłbym o pomoc osoby zorientowane w temacie sieci GSM o pomoc w wyborze oferty w sieci Orange…

Za 6 tygodni zakończy mi się dwuletni abonament po 35 złotych w Orange.Ponieważ jest spora róznica w planie taryfowym pomiędzy z lub bez telefonu [mój obecny jest ok]

zastanawiam się nad ta tabelka :

http://www.orange.pl/portal/map/map/art … tid=998168

co o tym sadzicie… a może inny operator ?

Co do przedłużania - nie warto

Co do operatora - przerzuciłbym się na Era Tak Tak

Racja nie warto przedłużać ale lepiej wybrać Play Fresh

http://web.playmobile.pl/pl/play-karta/ … index.html

Nie żartuj sobie, jestem w tym i niedługo chcę uciec bo ceny są koszmarne. Wybieram Play Fresh.

W chwili obecnej TYLKO Play Fresh o ile interesuje Cię niska stawka do wszystkich (29gr/min) oraz darmowe smsy (tu akurat jest to promocja więc podejrzewam, że gdy operator nałapie odpowiednią ilość klientów to zakończy się promo).

Orange ponoć ma dopiero coś nowego wprowadzić (krążą plotki, że będzie to 32gr/min).

W dzisiejszych czasach wiązać się umową z reguły się nie opłaca :slight_smile:

Nigdy nie związałem umową, karta daje swobodę…ci którzy skusili się na telefon za 1zł to i tak za niego przepłacili :wink:

dlatego w tej chwili bardzo dobrym wyborem jest zetafon jeśli chcemy mieć telefon i za niego nie płacić a korzystamy w miarę regularnie z telefonu

Ja mam telefon na abonament w Plusie i nie uważam , że nie warto wiązać się umową. Abonament 55zł i darmowe rozmowy do 5 numerów w sieci.

to zależy co dana osoba potrzebuje i jakich promocji. a jakie masz stawki w tym abonamencie za połączenia i smsy?

Ja jadę na abonamencie już 7 rok.

I powiem, że nigdy nie zmienię tego na kartę … co abonament to abonament …

I nie chodzi tutaj o telefon za złotówkę, bo najlepiej z abonamentem wyjdziesz podpisując umowę na same usługi, bo dostajesz tak jak np. w orange 100 % więcej przez 2 lata.

A telefon można sobie przecież na raty wziąść np. w media markt .

Przy takim zestawieniu karta nigdy lepsza nie będzie od abo :wink:

To zależy kto ile telefonuje, mało = karta, dużo = abonament.

dokładnie - jeżeli nie wiele rozmawiasz a więcej smsujesz to karta - jeżeli więcej rozmawiasz to abo i tyle albo mix