Czy warto przejść na ekosystem MS?

(michałł) #1

Witam. Obecnie korzystam z usług Google. Przymierzam się jednak powoli do przesiadki z gmail na outlook.

Chciałbym zapytać czy opłaca mi się migrować całkowicie do usług Microsoftu jeżeli nie jestem użytkownikiem Office i subskrybentem Office 365? Chodzi mi czy reszta usług MS oprócz maila nie będzie z powyższego powodu w jakiś sposób ograniczona?

Proszę o pomoc

(rgabrysiak) #2

Cześć,

Jeżeli korzystasz tylko z poczty Gmail to przejście na Outlook jest kwestią gustu. Jeżeli korzystasz także z innych usług od Google to najpierw sprawdź czy Microsoft oferuje wszystko co jest ci niezbędne.

Fakt że nie korzystasz z Office 365 nie ma żadnego znaczenia, mając konto Outlook masz jednocześnie dostęp do pakietu Office Online, dysku OneDrive etc.

(michałł) #3

Rozumiem, dzięki. Tak przy okazji chciałem zapytać czy plotki na temat outlooka są prawdziwe? A mówi się o tym, że outlook lubi czasem nie dostarczyć jakiś ważnych wiadomości przez rygorystyczny filtr antyspamowy, który czasem wywala nawet wiadomości całkowicie.

(rgabrysiak) #4

Cześć,

Nie mam pojęcia, ja z dostarczaniem wiadomości nie mam żadnych problemów, co nie znaczy że inni również ich nie mają.