Czy warto przejść na ekosystem MS?

Witam. Obecnie korzystam z usług Google. Przymierzam się jednak powoli do przesiadki z gmail na outlook.

Chciałbym zapytać czy opłaca mi się migrować całkowicie do usług Microsoftu jeżeli nie jestem użytkownikiem Office i subskrybentem Office 365? Chodzi mi czy reszta usług MS oprócz maila nie będzie z powyższego powodu w jakiś sposób ograniczona?

Proszę o pomoc

Cześć,

 

Jeżeli korzystasz tylko z poczty Gmail to przejście na Outlook jest kwestią gustu. Jeżeli korzystasz także z innych usług od Google to najpierw sprawdź czy Microsoft oferuje wszystko co jest ci niezbędne.

Fakt że nie korzystasz z Office 365 nie ma żadnego znaczenia, mając konto Outlook masz jednocześnie dostęp do pakietu Office Online, dysku OneDrive etc.

Rozumiem, dzięki. Tak przy okazji chciałem zapytać czy plotki na temat outlooka są prawdziwe? A mówi się o tym, że outlook lubi czasem nie dostarczyć jakiś ważnych wiadomości przez rygorystyczny filtr antyspamowy, który czasem wywala nawet wiadomości całkowicie.

Cześć,

 

Nie mam pojęcia, ja z dostarczaniem wiadomości nie mam żadnych problemów, co nie znaczy że inni również ich nie mają.