Czy warto sprzedać PS3?

(matidobryworms13) #1

20 grudnia 2017 roku nabyłem PS4. Planuję sprzedaż PS3, ponieważ prawdopodobnie nie będę tej konsoli już używał, bo będę zajęty ogrywaniem biblioteki gier na PlayStation 4, a jeszcze na tym zarobię trochę pieniędzy. Jednak nie sprzedaję całej konsoli od razu, tylko większość gier osobno, z konsolą sprzedam Gran Turismo. Jednak mam wątpliwości, czy na pewno tego chcę. Wczoraj wystawiłem GTA 5 a po paru godzinach stwierdzam, że będę tego żałował i chcę tą grę zatrzymać, mimo że GTA 5 jest na PS4. Może chcę sprzedać GTA 5 razem z PS3. Może chodzi tu o sentyment. Do PS3 mam dość duży sentyment, ale ukończyłem większość gier które mam, poza GTA 4 i Gran Turismo 5. A może chodzi tu o kolekcjonerstwo. Posiadanie pudełka jest jak dowód, że się grało w daną grę, pudełko może przywoływać wspomnienia. Jak już wyżej napisałem nie przeszedłem GTA 4 i Gran Turismo 5 (w sumie Gran Turismo 6 też nie do końca, została Superlicencja, puchar NASCAR, gokarty), ale chcę też zajmować się grami na PS4. Niby mam GTA 4 na Steamie, i można wgrać spolszczenie, ale… gdyby gra bez powodu nie zadziałała? (nie mam zainstalowanej gry, robiłem reset do stanu początkowego, mam teraz najnowszy Fall Creators Update, GTA 4 ostatni raz grałem jak miałem Anniversary Update). A wracając do Gran Turismo to mam wrażenie, że gra nie ma końca, przynajmniej nie widać go blisko, bo kolekcjonowanie samochodów, tuningowanie, testowanie itd. Wczoraj odświeżyłem PS3, by sprawdzić działanie gier przed wystawieniem, wystarczyło by wzbudzić sentyment do tej platformy. Nie wiem więc, czy warto sprzedać PS3 czy nie.

(WODZU) #2

Jak dla mnie to temat do działu
Na luzie :slight_smile:
z tytułem “Dylematy egzystencjalne”.

(daras28-82) #3

Sprzedać jak najbardziej bo po co to komu ale kto to kupi ?

(matidobryworms13) #4

Teraz sobie przypomniałem że mam trofea, to są dowody posiadania gier. Tylko że ja posiadam trzy konta. Na koncie na którym używam PS4 nie ma trofeów z Gran Turismo 5, Gran Turismo 6 i serii LittleBigPlanet