Czy warto to kupić?

Było by Ok co by 17 ale też w sumie może być 15,6 .

Spróbuje znaleźć 17 do 2.500.

Nawet w Xkomie są, ale ten niestety ma ekran HD+, 900p, nie FHD… trzeba szukać dalej… :wink:

Problem jest taki, że do 2.500tyś matryca z 17" nie ma głównie wyświetlania w FHD oraz, ma procesor Athlon co nie poleca się.

Pajan skoro tak jest to proszę wyszukaj 15,6 . Ja jestem liczka w tym temacie .

Coś znajdę.

Jest w ogóle szansa na IPS i podświetlaną klawiaturę?

Tego nie mogę Ci obiecać, szczególnie podświetlaną klawiaturę.

Brałbym na Twoim miejscu: https://www.x-kom.pl/p/541522-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-s145-15-ryzen-5-8gb-256-win10.html#Specyfikacja
Jednak matryca jest matowa, może i dobrze, bo własnego odbicia nie będziesz widziała.

Może być bez systemu. Bo mam.

Pajan wycofany

Rzeczywiście, nie zauważyłem.

1 polubienie

No to ■■■■■■■■■■. Na prawie każdej stronie, oferta już wyprzedana, albo w archiwum z tego co obserwuję.

…a pytanie tradycyjne: czy to musi być laptop, bo jeździsz z nim 2 x dziennie do pracy, czy dlatego, ze myślałaś, że lepszy od stacjonarki?

Hmm nie jeżdżę z kompem do pracy ale pomyślałam że być może będzie lepszy od zwykłego kompa, w sumie to mam monitor 24 całe IPS sama nie wiem.

To ja bym polecał stacjonarkę, przyzwoity (żadne cudo, ale biurowy z możliwością rozbudowy na przyszłość) poskładasz za tysiaka… Skoro ma stać w domu, to może być i piecyk, a jak nie chcesz dużej wieży, to i niewiele drożej są nuc, wielkości 100 torebkowej paczki herbaty. :wink:

Jaki proszę mi coś zaproponować

Ze składaniem jest problem, bo nie ma ma wszystkich części dostępnych, ale w granicach 1200 PLN cos takiego. Osobiście wybrałbym o 100zł droższą i lepszą płytę, a ilość mocy masz z procesora to 5 x tyle co w tym pierwszym laptopie, że nie tylko biurowe, ale i z kartą graficzna gry pójdą. Ram do rozbudowy o kolejne 8 GB, a zasilacz z zapasem. Wybierając lepsza płytę masz komputer biurowy na… 5 czy nawet 10 lat. NUCa teraz nie mam pod ręką, ale one wyjdą nieco słabsze.

Karty graficzne

Wybierz

PROCESORY

Procesor Intel Core i3-10100, 3.6GHz, 6 MB, BOX (BX8070110100)

529 zł

Dostawa: dostawa do domu lub odbiór w netpunkcie.

Zmień produkt Usuń

PŁYTY GŁÓWNE

Płyta główna Asus PRIME H410M-R OEM

266,64 zł

Produkt niedostępny

Zmień produkt Usuń

PAMIĘCI RAM

Pamięć GoodRam IRDM X, DDR4, 4 GB, 2666MHz, CL16 (IR-X2666D464L16S/4G)

109,99 zł

Dostawa: dostawa do domu lub odbiór w netpunkcie.

Zmień produkt Usuń

ZASILACZE

Zasilacz SilentiumPC Elementum E2 SI 450W (SPC197)

149,99 zł

Dostawa: dostawa do domu lub odbiór w netpunkcie.

Zmień produkt Usuń

OBUDOWY

Obudowa Linkworld LC727-24 (727-24U)

87,28 zł

Dostawa: dostawa do domu lub odbiór w netpunkcie.

Zmień produkt Usuń

2

Produkty wymagane alternatywne

DYSKI SSD

Dysk SSD ADATA Ultimate SU630 240 GB 2.5" SATA III (ASU630SS-240GQ-R)

135 zł

Dostawa: Zamów teraz, aby odebrać za ok. 4 dni (czwartek, 11 marca)

Zmień produkt Usuń

a gotowy ??

W Morelach lub X-Kom masz opcję złożenia w sklepie, to bodaj 100 zł kosztowało, czy nawet mniej, w innych nie wiem. Osobiście gotowych, szczególnie z Allegro, nie polecam. :wink:

1 polubienie