Czy warto tworzyć szablony Allegro i je sprzedawać?


(BLEKBLEKBLEK) #1

Witam. Chciałbym tworzyć szablony Allegro i następnie je sprzedawać. Pytanie czy się opłaca i czy jest popyt


(Jusko) #2

To zależy. Firma, w której pracuję - również oferuje szablony Allegro, jako jedną z pozycji cennikowych. Od czasu do czasu - klienci je zamawiają, zazwyczaj zamawiają ci, którzy są intensywnymi sprzedawcami.

Ogólnie - tak, sprzedają się. Jednak doceniają je więksi sprzedawcy, którym zależy na unikalnym designie. Na Kowalskiego bym nie liczył, że zechce mieć swój szablon (prędzej wybierze z gotowców Allegro).

Nie nastawiałbym się jednak, aby utrzymywać się wyłącznie z szablonów. Niestety :frowning:


(LonngerM) #3

W takiej formie jak prezentujesz to jest całkowicie nieopłacalne.

Klient zwykle chce dostosować szablon pod siebie i swoje wymagania, rzadko kupuje gotowce (już lepiej z tym się ogłaszać na innych stronach i szukać klientów).


(Rusher Rush) #4

Jak wyżej. Projektowanie szablonów Allegro możesz traktować jako dodatkowe źródło dochodu, bo już tka naprawdę rzadko kto ich potrzebuje bo wszystkie mniejsze i większe sklepy internetowe mają swoje szablony i ewentualnie zaufanych dostawców więc zostaje Ci szansa że trafisz na kogoś kto dopiero rozpoczyna biznes na Allegro. Policz ile czasu zajmie Ci negocjowanie i przeprojektowanie szablonu pod indywidualne wymagania klienta (nawet takiego średnio wymagającego) i oceń ile byś musiał zarobić żeby Ci się to opłacało… Niestety raczej wyjdziesz na zero


(Kpalka) #5

no możesz się ogłosić na róznych portalach, że wykonasz taki szablon na zamówienie. :slight_smile: Wtedy zrobisz go pod klienta :slight_smile: