Czy warto w Viście instalować Nero Express?

Jak wiadomo w Viście można nagrywać narzędziami systemu. Dostałem z nagrywarką oprogramowanie Nero Express i nie mam pojęcia czy warto instalować. Poprosze kogoś znającego temat o opinię. Pozdrawiam.

W XP też można nagrywać.

A czy warto? Jeden powie, że tak, drugi - że nie.

Jeśli systemowy program do nagrywania ci wystarczy to nie instaluj Nero. Ja osobiście nie mam na Viście zainstalowanego Nero, ponieważ zainstalowałem go na XP :smiley:

W Viście to nie jest aplikacja ale sposób/metoda. Czekam nadal na opinie użytkownika Nero Expressu w Viście i argumenty ZA/PRZECIW.

programy z serii nero to kombajny multimedialne mają wszystko i nic, pozatym każdy program z pakietu nero to muł…

nero burning rom nie używam już kilka lat…o wiele lepszym programem i lżejszym dla systemu jest Ashampoo Burning Studio, wersja 2008 jest praktycznie za darmo (była w wielu czasopismach a nawet tu w dobre programy)

możesz też skorzystać z zupełnie darmowych aplikacji, zresztą każda wypali ci płytę tak samo :smiley:

Jak napisał mój poprzednik, nero to kombajn do wszystkiego i niczego, zamulacz systemu.

Obecnie wypalam płytki z filmami systemowym narzędziem jeśli chodzi o CD (w Busines brak nagrywania dvd) a dvd nagrywam Ashampoo burning studio, i ten program polecam.

Używam prawie od roku ten program, i mnie nie zawiódł, a nero zamula …

raczej nie warto…to jakiś kombajn który muli strasznie…ja polecam ashampoo burning studio 2008 lub darmowy 6,5

Wypowiadacie sie Sz. Koledzy jednoznacznie. NIE WARTO !!

Jaki kombajn? Nero Express to prosta aplikacja.

W czasie instalacji Nero 8 można swobodnie odznaczyć niepotrzebne elementy, programy. Ja używam Nero 8 i nie narzekam. Ashampoo Burning Studio jest dobre ale Nero jest lepsze bo łatwiejsze i intuicyjne w użyciu. Po za tym Ma dużo więcej opcji i możliwości.

Wystarczy

Ashampoo Burning Studio 6 Free,version 6.60

Nie zmula i hula