Czy warto wymienić Neo V na Htc trophy

Mam możliwość wymiany neo v na htc trophy i się zastanawiam czy jest sens.

ogólnie z wp7 miałem już do czynienia zaraz jak dostał język polski w htc mozart ( testowałem z orange )ale od tamtej pory nie wiem czy coś w windowsie się zmieniło, czy np. można już wysyłać pliki przez BT. Mozart dobrze grał na słuchawkach, nie wiem jak Trophy, czytałem różne opinie, niestety nie mam jak tego sprawdzić bo gościu mieszka w innym mieście. Neo V ma ekran 3,7, htc 3,8, rozdzielczość podobna. No nie wiem czy się wymienić. Bebechy chyba mają podobne obydwa telefony.

Gram dużo na telefonie, dużo siedzę na necie i bardzo dużo słucham muzyki.

Sam posiadam Trophy i z czystym sercem polecam ten telefon. Wcześniej miałem SGS czyli lepszy Androidowiec od Twojego SE. Ogólnie zmieniłem telefon, ze względu na właśnie WP7.5, gdyż jest to świetnie zoptymalizowany system. Neo V jest taki Middle/Low endowcem, niczym się nie wybije, ale też niczego mu nie brakuję. Windows Phone posiada tylko 2 konfigurację(1 i 2 generacja) i na każdej z nich programy chodzą tak samo płynnie i porównywalnie szybko(tu zasługa pamięci NAND zamiast SD w 2 gen.) Mozart i Trophy to to samo w środku, dźwięk także powinien być taki sam. Neo V bd lepiej grała od Trophy, gdyż HTC nigdy nie montuje dobrych układów dźwiękowych w swoich telefonach. Pliki przez BT można wysyłaś, ale trzeba złamać system. W Trophy bateria będzie dłużej trzymać, do internetu to żadna różnica który weźmiesz, do grania stawiałbym na Windows Phone, Android lubie se czasami pozamulać i czasami ma problemy z grami.

np. można już wysyłać pliki przez BT

Na Nokii z WP7 nie można.

Na Windows pewnie jest ich mniej.

Oba są raczej tak samo dobre do internatu

Na wp jest mniej gier, do tego zdecydowanie gorsze i duży % płatne.

W kategorii muzyka też bym stawiał jednak na neo.

Do internetu też bym wybrał neo za sprawą flasha i kilku dobrych przeglądarek do wyboru.

Moim zdaniem nie opłaca ci się wymieniać.

Mówisz że już z wp korzystałeś. Nic się specjalnie od czasu premiery mozarta na + nie zmieniło.

Nie zgodzę się z Tobą. Na WP rzeczywiście więcej gier jest płatnych, ale gry są lepszej albo porównywalnej jakości co na Androida. Do tego na Win Phone nie mają miejsca w grach żadne przymulenia, co na Androidzie zdarza się. Obsługa Flasha, rzeczywiście jest na plus Androida, ale to sam autor tematu musi sobie odpowiedzieć na pytanie czy będzie mu to potrzebne.

IMO hTC lepsze ale WP troszkę “zaciemnia” wszystko:

  • konieczność użycia zune do przesłania muzyki (Android jest widziany jak pendrive, WP nie)

  • mało darmowego oprogramowania (fakt te co są są lepsze ALE są płatne w większości)

  • skoro siedzisz na necie to pewnie używasz opery mobile, której z tego co wiem póki co brak na WP, brak też flasha na WP

zalety hTC

+wykonanie telefonu

+wygląd

+większy ekran

  • (tyczy się tylko hTC z WP) pewne aktualizacje systemu do nowszych wydań.

osobiście bym się wymienił bo SE robiło ostatnio strasznie tandetnie wyglądające telefony :stuck_out_tongue:

W ogloszeniu gosciu pisze, ze telefon jest w pelni odblokowany, czyli z gwarancja pewnie moge sie pozegnac. Chociaz z odblokowanym moge wiecej zrobic. Flash to chyba drugorzedna sprawa, istnieje dedykowane youtube dla WP.

Najbardziej zaawansowana gra jaką widziałem na wp to asphalt 6.

Pokaż mi coś co może konkurować z chaos&order, modern combat 3, shadowgun…

Na wp jest co najwyżej kilka casual game w dziwnych cenach w które można pograć kilka minut w autobusie. Nic ambitnego tym bardziej dla gracza.

Więc proszę Cię nie pisz bzdur.