Czy warto zapłacić za odblokowanie bootloadera huawei?

np. z tego typu strony https://theunlockr.com/unlock-my-phone/
Czy to jest legalne, bezpieczne, zgodne z prawem? (nie znam sie za bardzo)
Czy może jest jakiś program żeby to zrobic? Albo może iść do komisu telefonów i mi to zrobią?

Po co ci to?
Skoro nie wiesz co do czego, po co i jak nawet się za to nie bierz bo tylko zepsujesz telefonik.

Użyj googlarki i edukuj się w temacie, jak będziesz miał wątpliwości to wtedy pytaj.

BTW, ta strona nie ma nic wspólnego z bootloaderem a jedynie z simlockami…

Huawei zablokowało możliwość odblokowania bootloadera w swoich telefonach,odblokowany booloader służy do instalacji castom rom-ów.

Bawiłem sie custom romami w moim poprzednim telefonie takze nie jest mi to obce, ale tak jak pisze kolega kameleon, huawei zablokował mozliwosc odblokowania bootloadera, czytalem to chocby w wiadomosciach strony glownej DP :slight_smile:
No i wlasnie nie wiem jak sie za to zabrac. Chodzi o bootloader bo z reszta bym sobie poradzil.

Chłopie, nie odblokujesz bootloadera w smartfonach firmy Huawei, gdyż - tak, jak pisał któryś z poprzedników - producent przestał oferować taką możliwość. Jeśli masz Huawei’a, to niestety musisz się pogodzić z tym faktem i nic z tym nie zrobisz. No chyba, że ja o czymś nie wiem. W sumie moim zdaniem to trochę niefajna decyzja, no ale cóż… Z tego też powodu ja nie kupiłbym Huawei’a - pomimo tego, że EMUI to całkiem spoko nakładka.

Na etapie wyboru smartfona trzeba było o tym pomyśleć. Dla custom romów Huawei to zły wybór.

Producent swoje a XDA Developers swoje.

Mnie o tym informujesz czy autora wątku?
Dla twojej informacji, wiem co to, wiem po co i wiem jak.
Bawiłem się w takie rzeczy już 10 lat temu z testowaniem customów przed publikacją łącznie.