Czy was też prześladują godziny :>?

(system) #1

Myślałem, że tylko ja tak mam, ale po przeczytaniu tego topicu:

http://portalwiedzy.onet.pl/1,15,8,2198 ... forum.html

uznałem, że nie tylko ja mam taki "problem" :stuck_out_tongue: : co spojrzę na zegarek jest 37 minut po pełnej godzinie np.: 12:37; 23:37. Kilka dni temu wróciłem z obozu i kumpel miał tak, że co spojrzał na zegarek to była np. 12:12; 14:14; 22:22. Ma ktoś jeszcze coś takiego?

Temat założyłem, bo jest nijaka pogoda dzisiaj i powiedzmy nudziło mi się :slight_smile: , jeśli moderator uzna to za stosowne, to można usunąć ten temat.

(Mazzaq) #2

Mnie się często zdarza, że kiedy wieczorem spojrze na zegarek, jest 22:22 .

Jakoś tak zawsze trafiam :stuck_out_tongue:

(Mwojciechowski55) #3

Tak sam przypadek :smiley:

Mi się czesto zdarza 20:20, 23:23

Chyba tylko wtedy patrze na zegarek;)

jeżeli to zegarek wskazówkowy, to prawdopodobnie nie przesuwa sie wskazówka minutowa, tylko godzinowa :P.

Do zegarmistrza, a nie na forum z nowym tematem :slight_smile:

(system) #5

A czytałeś tamten topic z onetu? Pisze:

(Meteo17) #6

mi cały czas trafia się godzina taka jaki mam numer telefony na domowy hehe. 22-2X

(Kuba 000) #7

A mi sie kiedyś przydarzyło coś dziwnego :>. Z nudów wszedłem na strone z opisami wirusów i czytam sobie o jednym a tam pisze " Wirus uaktywnia sie o godzinie 17:08", patrze na zegarek a tam godzina 17:08! !!

(żabol) #8

wow ten problem idzie na cala skale ja też tak mam że czesto jak patrze na godzine to mam takie same np. 12:12 , 20:20 itd... ale już nie wspome jak trafie na 13:13 buuuuu :stuck_out_tongue:

(Darek Jozwiak) #9

ja mam bardzo czesto ze wybija mi jaks godzina i jest 37minut. mysle ze to jest powiazanie z papierzem Janem Pawlem 2 on umar o 21:37 czyli 37minut moze cos w tym jest

(M Kupczynas) #10

Przed chwilą spojżałem na zegarek a tu 15:15 :expressionless: wcześniej to się nie zdarzało.to wszystko to chyba zbieg okolicznośći - przypadek :stuck_out_tongue:

(Pc108) #11

Ja zawsze rano trafiam na 07.22.

(system) #12

Czytam ten temat... Patrzę na Zegarek z ciekawości i tu 11:11 :wink:.

Złączono Posta : 05.08.2006 (Sob) 11:13

PS. Zawsze jak chce się o którejś godzinie obudzić to zawsze się budzę bez budzika... Nie wiem czemu... Fajnie... Czasmi w nocy jest jakiś mecz np. o 4.00 rano i ja oczywiście 3.55 wstaje... Nie potrafię tego wyjaśnić... Albo mecz jest o 2.00 a idę spać wczesniej ( 22 ) no i wstaje o 1.55 :wink:

(Dny15) #13

Ja też tak mam a od niedawna co spojrzę na zegarek to zawsze minuty pokazują pełną godzinę :shock: Koleżanka mi mówi że to znaczy że ktoś o mnie myśli czy coś takiego wiecie taki zabobon :lol:

Mi bardzo często zdarza się że jak patrzę to jest równa 21 : 37 :lol:

Ja sobie przeczytałem twój wątek patrzę na zegarek a tu 11:11 :stuck_out_tongue:

(Skr3czu) #14

Ja czesto spotykam godzine :

7:07

13:13

I zawsze jak patrze mam koncówke godzinny:

7 lub 13 :smiley:

Pozdrawiam

(McDracullo) #15

Ja się dzisiaj obudziłem o 11:11 :stuck_out_tongue:

Do domu najczęsciej wracam o 22:22 :stuck_out_tongue:

(Azpr) #16

12:19 no i cholera nie trafilem :lol:

(Lksstudzionka) #17

juz 3ci raz w tym tygodniu 13:31

(Pyra20) #18

z tym budzeniem tez tak mam, tylko ze w nocy sie jeszcze przebudze 1 - 2 razy ale zawsze stane przed wymyslona godzina

(Bunio) #19

Dzisiaj usnąłem, dzisiaj wstałem. :stuck_out_tongue:

Dokładnie to

-po 4 rano usnąłem

-po 9 wstałem

W sumie niecałe 5 godzin snu, a jestem wyspany.

Pewnie zmuli mnie na wieczór. :lol:

A tak ogólnie to wstaje przed 10 lub koło 11.

(freedom) #20

na te "magiczne" godziny istnieje chyba proste wytłumaczenie (przynajmniej wg. mnie).

otóż wbrew pozorom bardzo często patrzymy na zegar systemowy. nawet nieświadomie (praktycznie oczy same spoglądają w prawy dolny róg). a jak już trafi się jakaś godzina typu 22:22 to ją dobrze zapamiętujemy. prawda jest taka, że duża większość z nas pare minut wcześniej również spojrzała na owy zegar, ale z powodu "zwykłej" godziny nawet tego nie zanotowała w pamięci.