Czy watro już teraz brać LG GT540 Swift

Witam! Kończy mi sie umowa w MixPlusie (zostaly 4 doładowania) i chce sie was zapytać, czy warto już teraz brać nowy w/w telefon… czy lepiej poczekac do okolic lutego/marca bo może bedzie cos ciekawszego do wyboru… Boję się tylko tego, ze za pare miesiący może juz tego LG nie być w ofercie, a nie będzie jakiegos podobnego z takimi parametrami. To na czym mi najbardziej zalezy to WIFI i Android , a ten telefon właśnie to posiada. Oprócz tego ma wbudowany GPS! Juz samo to, ze telefon ma procesor 600MHz i 256MB Ram przyciągnelo moją uwage! Moim zdaniem obecnie w ofercie MixPlusa (42 zasileń, po 30zl) to najlepszy telefon. Panowie, brać teraz czy sie wstrzymać???

A czego oczekujesz od tego telefonu?

Sam go posiadam i sobie chwalę, można wgrać antka 2.1 i wszystko gra :))

ja też używam

i od ucha do ucha jestem szczęśliwy :slight_smile: :slight_smile:

42 x 30zł to wychodzi ponad 1200zł

Korzystniej będzie jak przeniesiesz się na abonament(do tego wyłapiesz jakieś za to promocje) i w abonamencie za 29zł /miesiąc masz tego LG za 99zł co w tym wypadku wyjdzie ~800zł na całą umowę, a nie 1200 :slight_smile:

Co do telefonu to właśnie od wczoraj jest w moim posiadaniu i naprawde ten ogrom aplikacji jakie można do niego wgrać jest niesamowity

Abonament na pewno odpada :wink: Musze mieć tel na karte. Telefon ma mi służyć w większości do pisania sms/rozmów, ale nie rzadko chciałbym w nim coś pogrzebać (gry, internet, gg, aplikacje itp)i właśnie tu kłania się Android. W domu mam WIFI wiec spokojnie bede mógł wchodzic na FaceBook’a, NK, gg z telefonu bez potrzeby włączania komputera.

Chce sie od was dowiedzieć czy warto go brać już teraz, bo wiem ze to świetny telefon za tę cene

tylko zauwaz ze calosc tej sumy czyli te 1200 zl jest do wykorzystania przez Cb wiec za telefon nie placisz wsumie nic :stuck_out_tongue: bo jesli ktos i tak co miech kupuje karte za te 3dychy to koszt telefonu w takim wypadku wynosi 0 zl :wink: