Czy watro już teraz brać LG GT540 Swift

(Wskmateusz) #1

Witam! Kończy mi sie umowa w MixPlusie (zostaly 4 doładowania) i chce sie was zapytać, czy warto już teraz brać nowy w/w telefon.. czy lepiej poczekac do okolic lutego/marca bo może bedzie cos ciekawszego do wyboru.. Boję się tylko tego, ze za pare miesiący może juz tego LG nie być w ofercie, a nie będzie jakiegos podobnego z takimi parametrami. To na czym mi najbardziej zalezy to WIFI i Android , a ten telefon właśnie to posiada. Oprócz tego ma wbudowany GPS! Juz samo to, ze telefon ma procesor 600MHz i 256MB Ram przyciągnelo moją uwage! Moim zdaniem obecnie w ofercie MixPlusa (42 zasileń, po 30zl) to najlepszy telefon. Panowie, brać teraz czy sie wstrzymać???

(Porchekarera) #2

A czego oczekujesz od tego telefonu?

Sam go posiadam i sobie chwalę, można wgrać antka 2.1 i wszystko gra :))

(bibut) #3

ja też używam

i od ucha do ucha jestem szczęśliwy :slight_smile: :slight_smile:

(Błażej) #4

42 x 30zł to wychodzi ponad 1200zł

Korzystniej będzie jak przeniesiesz się na abonament(do tego wyłapiesz jakieś za to promocje) i w abonamencie za 29zł /miesiąc masz tego LG za 99zł co w tym wypadku wyjdzie ~800zł na całą umowę, a nie 1200 :slight_smile:

Co do telefonu to właśnie od wczoraj jest w moim posiadaniu i naprawde ten ogrom aplikacji jakie można do niego wgrać jest niesamowity

(Wskmateusz) #5

Abonament na pewno odpada :wink: Musze mieć tel na karte. Telefon ma mi służyć w większości do pisania sms/rozmów, ale nie rzadko chciałbym w nim coś pogrzebać (gry, internet, gg, aplikacje itp)i właśnie tu kłania się Android. W domu mam WIFI wiec spokojnie bede mógł wchodzic na FaceBook'a, NK, gg z telefonu bez potrzeby włączania komputera.

Chce sie od was dowiedzieć czy warto go brać już teraz, bo wiem ze to świetny telefon za tę cene

(Kon®ado) #6

tylko zauwaz ze calosc tej sumy czyli te 1200 zl jest do wykorzystania przez Cb wiec za telefon nie placisz wsumie nic :stuck_out_tongue: bo jesli ktos i tak co miech kupuje karte za te 3dychy to koszt telefonu w takim wypadku wynosi 0 zl :wink: