Czy whatsapp może udostępnić dane (nr IP i nr telefonów)

temat zakonczony

Ale w whatsapie kontakty nie są wpisywane nickami z Twojej książki adresowej? Tam zaś masz numer. Oczywiście, mogę podać swój 2 numer, opisać Twoim Nickiem a później wpisać Twój poprawny i zgłosić. Tylko zmiana książki adresowej chyba spowodowałaby też zmianę daty “ostatniej modyfikacji pliku”. Przynajmniej ja bym to tak widział.

@przeklin:
czy whatsapp może udostępnić dane

Może…

@przeklin:
czy można namierzyć

Można…

temat zakonczony

temat zakonczony

Jeśli jest zdjęcie profilowe to odszukaj je w Grafika Google
Dowiesz się czyje to zdjęcie (najczęściej nie jest to właściciel konta)
Po kliknięciu w zdjęcie profilowe powinny wyświetlić się informacje profilowe.
Czy masz jeszcze do tego dostęp?

Cóż, jeżeli sprawa dotyczyłaby przestępstwa, to zgłoszenie musisz dać (oczywistość). Jeżeli posterunkowy Janusz dostanie doo łapki nakaz w związku z prowadzonym śledztwem, to powinien mieć wgląd. W Niemczech chyba rok temu to wprowadzili. Inna rzecz, że jeżeli Twój rozmówca mieszka w Kambodży, Burkinie faso lub …Mołdovie (tzn. quasi niepodległy i nie uznawany pzrez RP kawałek Mołdawii), to kwestia współpracy międzynarodowej może być…kłopotliwa;)

1 polubienie

nie mam nic oprocz kilka zkrinow na ktorych jest podpisany moj rozmówca i tresci rozmowy, czy po takich “danych” tym da sie goscia ustalic jaki mial nr tel? usunalem rozmowe (niepotrzebnie jak sie okazalo) ale skriny posiadam

Ty nie ustalisz, policja ma taką możliwość. Grafika powinna być ok. Jakby co sa eksperci mogący zbadać czy i jak plik był edytowany. Ewentualne znalezienie zależy jednak włącznie od donesienia o popełnieniu przestępstwa np. groźby karalne .

"Czy whatsapp może udostępnić dane (nr IP i nr telefonów)
Czy whatsapp może udostępnić dane (nr IP i nr telefonów)

witam, czy whatsapp może udostępnić dane (nr IP i nr telefonów) osób lub osoby na nakaz prokuratora lub polskim służbom (tj. CBŚ i Policja) w Polsce jeśli z dowodów rzeczowych posiadamy tylko skriny z rozmów? Brak ip i brak nr telefonu, jest tylko nazwa podpisanego kontaktu i fragmenty rozmów pisanych(nie głosowych, mam kilka skrinów)? Osoby popełniają przestępstwa czego dowodem są skriny.

Generalni chodzi mi też czy można namierzyć takie osoby skoro nie mamy punkty zahaczenia tylko skriny"

Co to za nowe obyczaje na forum usuwać zawartość rozmowy?
Wątki na forum są również dla innych.
Wyobrażasz sobie co by było gdyby każdy tak okaleczał swój temat?