Czy wielkość grafiki w podpisie musi być mniejsza niż 10KB?

witam

Zauważyłem że sporo użytkowników forum używa w podpisie grafiki o wielkości większej niż przewiduje regulamin. Co niektórzy posiadają w podpisie ponad 100KB.

W takim razie, czy punkt regulaminu dotyczący wielkości grafiki w podpisie jest bezwzględnie przestrzegany??

Sam chciałem sobie wrzucić w podpis ok 20KB, ze względu na regulamin - wstrzymałem się.

Tym samym złamali forumowy regulamin za co przewidziane są konsekwencje mi. wyłączenie podpisu itp.

Oczywiście że jest przestrzegany, w miarę możliwości moderatorzy starają się wyłapywać takich delikwentów

Jeśli takiego znajdziesz, napisz na PM do kogoś z moderacji.

Toż to jest donos, czyli coś obrzydliwego SB-ku :slight_smile:

Dostajesz ostrzeżenie :evil:

Złamanie regulaminu

Punkt 1.1. b

Dzięki :evil: też coś… za byle co ostrzeżenie… wypowiedziałem to w żatrach o czym świadczy uśmieszek na końcu zdania… Chyba nie zrozumiałeś kontekstu :frowning:

Pełno takich jest wystaczy zobaczyć na tych co mają w podpisie usebar

Nie bardzo wiem, co to znaczy - może w żartach? - bo jeżeli tak, to żart jest wtedy, gdy obie strony uważają, że jest wesoły.

Gdy za żart uważa go tylko jedna strona - tak jak Ty w tym przypadku, wtedy raczej jest to zamierzone działanie złośliwe…

Wyobraź sobie, że ktoś Cię opluje, (co przy Twoim nastawieniu nie jest trudne do wyobrażenia) i przy tym się uśmiechnie :slight_smile: - obrócisz to w żart ?..

a Ty oplułeś publicznie usera, który Ciebie wcześniej zupełnie nie atakował - o jakim kontekście wspominasz ?

W tym momencie to ty mnie obrażasz

:evil:

Wiesz co skończmy tą dyskusje, bo bym ci coś powiedział ale zaraz mój ulubiony MODEK kuz 5 znowu włączy się do rozmowy i znowu bede miał ostzreżenie…

Bez odbioru

Zaraz dostaniesz następną nagrodę

Masz problm to na pw, nie zgadzasz się z moja decyzją to do admina i kropka :evil:

Jeżeli uważasz że nazywanie kogoś sbkiem jest żartem, to dowciapny z ciebie kolega :evil:

Są granice które przekroczyłeś, za co poniosłeś konsekwencje przewidziane regulaminem

Temat zamykam z wiadomych przyczyn, zrobi się śmietnik