Czy wifi mi szkodzi?

Witam. Mój router stoi na tym samym biurku przy którym siedzę korzystając z internetu (PC). czytałem wiele w sieci, że routery mają zbyt słabą moc by ich fale nam szkodziły. Ostatnio jednak na portalu traktującym o zdrowiu znalazłem artykuł,który sugeruje że fale wifi mają fatalny wpływ na zdrowie, zwłaszcza dla mężczyzn. Prawdę mówiąc trochę mnie to zaniepokoiło.

Jak to jest z tym wifi w końcu? Wiem że telefony komorkowe szkodzą, ale co z domowymi wifi? Router mam na codzien bardzo blisko i nie wiem co myśleć. W sieci było wiele głosów które mnie uspokoiły, jednak po przeczytaniu tego artykułu zwątpiłem.

Proszę o pomoc.

Będziesz żył :> Różne śmieszne rzeczy można w internetach wyczytać. 

Pomyśl - zasięg wifi z routera to kilkanaście metrów, telefonem łączysz się ze stacją bazową oddaloną o kilka kilometrów. Wifi nie szkodzi bardziej niż komórka.

 

Sporą szkodliwość mają ponoć za to stacjonarne telefony bezprzewodowe.

Czytając w internecie można dojść czasami do wniosku że od picia mleka można dostać raka…

Taak ;>. A wiecie o tym, że 100% ludzi, którzy piją wodę umiera?

 

Nie ma się czym przejmować, nawet jeżeli byś wyłączył ruter wifi to w eterze i tak jest milion różnych innych fal radiowych i sądząc po tym, że napisałeś na forum, to żyjesz :).

 

Jak mawiał Abraham Lincoln - nie należy wierzyć we wszystko, co można wyczytać w Internetach.

Przez te paskudne routery wifi kury mleka nie dają, a krowy jaj nie niosą - taka jest prawdziwa teoria ich szkodzenia :smiley:

Witam,

orientujecie się czy korzystanie z wi-fi w telefonie jest szkodliwe?

Dzisiaj wszystko szkodzi.

A w jakim sposób miał by być bardziej szkodliwe od wifi np. laptopie?

Ta szkodzi zużywa baterię :slight_smile: