Czy windows 7 z DP będzie pobierać normalnie aktualizację


(system) #1

mam pytanie...Czy ta wersja windows 7 http://www.dobreprogramy.pl/Windows-7,S ... 13615.html bedzie normalnie pobierać WSZYSTKIE aktualizacje...?? Bo wiem że po internecie krąży jakaś wersja windows 7 co Microsoft nie wspiera już jej ....bodajże RC czy jakoś tak...Czy windows 7 pobrany z DP jest pełnowartościowym windowsem 7 czy okrojonym?? chodzi mi głównie o to czy to normalny sklepowy windows i czy będzie można pobierać do niego wszystkie aktualizacje. Mam jeszcze pytanko jedno...rozumiem że w tej wersji nie będę mógł użyć swojego klucza jeżeli kupiłbym windows 7...?


(Erufenrito) #2

To jest wersja Enterprise człowieku, wypuszczonym przez MS do 90 dniowych testów i zapoznania się z systemem - tak jest to wersja pełnowartościowa...


(Newton) #3

Witaj.

Windows 7 w wersji trial, o której mowa...jest to pełnowartościowy produkt, lecz ograniczony do użytku, w okresie zaledwie 90 dni od momentu instalacji.

A więc co za tym idzie, pobiera on wszelkie aktualizacje, dostępne w tym czasie.

Co do możliwości wprowadzenia swojego klucza do wersji trial:

Z tego co wyczytałem w tym miejscu:

http://windows7forum.pl/windows-seven-9 ... -3274.html

Taka możliwość istnieje.

Aczkolwiek sam tego nie robiłem, i głowy uciąć sobie nie dam.

Pozdrawiam.


(Veers) #4

Dobrze rozumiesz, ponieważ wersji Enterprise raczej nie kupisz.


(Jacob) #5

Dokładnie. Gdy zdecydujesz się na zakup systemu zmuszony będziesz zrobić format komputera i zainstalować system z płyty którą kupiłeś z własnym kluczem.