Czy wszystko jest ok z moim kompem?

Witam!! Zakupiłem nowego kompa.

Amd athlon 3000+ socket 939

ASRock K8 939Dual-SATA2

Patroit 2x512mb cl.2.5

Connect 3d radeon x800gto 256bit 256 mb

Zasilacz fortron 400w

Dysk Seagate ata 60gb

Czy wszsystkie temperatury i napięcia są ok? Wklejam info z everesta.

Proszę o odpowiedź czy wszystko jest ok bo boję się o mojego kompa.

Z góry dzięki. Pozdro.

Z temp. wszystko wpożądku, są nawet niskie. A czy ta płyta jest stabilna bo zamieżam taką kupić.

Tak jest bardzo stabilna i bardzo cicho komp mi chodzi w tej specyfikacji co podałem.

Ps: Podobno na tej płycie głównej proce się dobrze kręcą. Podobno dlatego bo nie probowałem jeszcze.

Myślę żźe mogę ci polecic te plyte

Też ją mam i bardzo dobrze się spisuje. Niektórzy na forum piszą że firma asrock co to za dziadostwo, a według mnie jest to bardzo dobry produkt i to jeszcze za taką kasę. Polecam. Pozdro.

AsRocka sa bardzo dobre płyty :slight_smile:

Pracuje w sklepie komputerowym i 80% zestawów które od nas wychodzą jest złożone na ASROCK-ach i jak do tej pory praktycznie są bez awaryjne a klijenci je chwalą. Więc jeśli ktoś potrzebuje kompa do zwykłej codziennej pracy to moge smiało polecić te płyty. Ludzi krytykujący tą marke na ogól korzystają z ECS-ów które ktoś im wcisnoł i teraz żałują że mogli mieć coś lepszego w tej samej cenie :wink:

A wracając do tematu to temp. są OK. Nie masz czym sie matrwić :slight_smile:

Albo przekłamania,albo padnięta linia zasilania.

Zasilacz sprawdź tak:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9809

Witam Was. Mierzyłem to napięcie miernikiem i wszystkie są ok oprócz napięcia: +3.3 V. Napięcie jest prawie takie samo jak w evereśice. Czasami wskakuje na odpowiednie napięcie, ale to tylko na chwilę. Czy jak to napięcie będzie złe (mam 3.62 V, zakres to 3,47V ) to może mi się coś stac z kompem ?? Jeżeli tak to jak to naprawic ?? Proszę Was o odpowiedź. Z góry dzięki pozdrawiam.

Złączono Posta : 18.07.2006 (Wto) 20:00

Czy nikt nie zna odpowiedzi na moje pyranie?? Proszę Was bardzo o odpowiedź. Nie znam się na kompach :frowning: , a boję się żeby mi się coś nie spaliło. Pozdrawiam.

Wymień zasilacz na nowy i markowy i min 400 W.

Podwyższone napięcie na linii 3.3V grozi uszkodzeniem podzespołów kompa.