Czy wszystko stracone?

Czy jak mam gre the sims 2 i wiele dodatków i jak zainstaluje teraz the sims 2 czas wolny czy wszystko strace to co robiłam dotychczas w simsach?? #-o

Szczerze to nie wiem. Każda gra ma swoje ustawienia ale zawsze coś się zapisuje i te pliki gdzieś są, pytanie gdzie. Jak znajdziesz to możesz skopiować do innego katalogu nawet nowego w “Moje dokumenty”, potem cokolwiek się stanie możesz umieścić te pliki do tzw. “save-ów” i mieć spowrotem to samo na co pozwala punkt zapisany. :slight_smile:

1.Można też próbować instalować “the sims 2 czas wolny” w innym katalogu :wink: tak jakby inną grę jak to nie dodatek,

  1. jeśli nawet to nagraj w innym katalogu grę oryginalną i potem zapisz w tym samym the sims 2 czas wolny

  2. skopuj całą grę gdzieś indziej gdzie masz miejsce zrób punkt przywracania instaluj the sims 2 czas wolny jak coś nie pójdzie spróbuj przywracania :wink: choć to jest wątpliwe

lepiej spróbować poszukać czy gra ma"zapisy" i można z nich odpalać gre po reinstalacji :slight_smile: :wink:

emilia199 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif