Czy wszystko w tym zestawie jest ok?

Cześć, czy wszystko w tym zestawiecjest ok? Czy coś zamienić? Nie che wyjść po za 2,9k

Powiem tak zasilacz na moje jest tak kiepski i sząłu nie ma i dupy nie urywa napisz pw to ci złoże zestaw

Głównie mi chodziło czy wszystko dobrze na 100% pasuje, ale jak nie jest źle to fajnie. Dzięki za pomoc
Ale zasilacz zmienię

Zasilacz nawet by uszedł, ale jak już padła propozycja wymiany to proponuję pół modularny z dużym i cichym wentylatorem 14cm:

Brak SSD jest świadomy?

1 polubienie

Dzięki, właśnie go dodałem do koszyka.

Brak SSD jest świadomy, możliwe że dopiero na wakacje raczej będę kupował dysk ssd, teraz mi zabardzo nie zależy na nim.

Odpuść sobie ten zasilacz - jest awaryjny.

Płyta na chipsecie H310 to straszna bieda, z brakiem obsługi nawet PCI-Ex 3.0. Radzę Ci dorzucić do czegokolwiek na B360.

1 polubienie

ok, a płyte wziełem MSI B360M PRO-VDH
Więc teraz powinno być wszystko spoko :slight_smile:
Dzięki za pomoc :slight_smile:

polecam zasilacz sam go mam cichy i wydajny

Ale to zmieni faktu, że SE 530 W to nie jest obecnie dobry zasilacz, mimo iż jakiś czas temu był często polecany.
To samo tyczy się Corsair VS.

pytanie a miałeś go w użytku… jakoś ja mam all podkręcone i wszystko śmiga dodam ze ma certyfikat a te ocz itp to wielkie dno koledze padł ocz

Co z tego, że masz i działa? To nie jest czarna lista, ale ilość narzekań na słabą jakość jest dość spora.

OCZ już od kilku lat nie produkuje zasilaczy, a sama firma została sprzedana.