Czy wybieram dobry zestaw ? Karta graficzna i zasilacz. Do 500 zł

Witam, mam zamiar kupić nową karte graficzną mianowicie Radeon HD 7770 oraz zasilacz “THERMALTAKE SMART SE 530W 80+ MODULARNY BSTOK” lub “Zasilacz SilentiumPC 500W Deus G1 80Plus Bronze”

i nie wiem czy to dobry wybór do tej karty graficznej. Myśle, że zasilacz do około 200 zł bo jeszcze na karte kase trzeba mieć :). Jak oba nie pasują to proszę o podawanie nazw zasilaczy.

 

Moje specyfikacje:

 

CPU: AMD Athlon x4 740 Quad Core processor.

Obecna karta graficzna: Nvidia Geforce GT 610 2GB.

System: Windows 7 Ultimate.

Płyta główna: MSI FM2-A55M-E33 (MS-7721)

Obecny zasilacz: Akyga 450W

 

Proszę o pomoc ponieważ nie chce kupić i spalić czegoś :P. Pozdrawiam :).

Thermaltake to dobry wybór w tej cenie, ten drugi już niekoniecznie. 

Aha, czyli rozumiem, że ten zasilacz będzie dobry do tej karty graficznej ? A jeśli chodzi o płyte główną wszystko będzie się zgadzać ? Tak przy okazji pytam - niezabardzo się znam :slight_smile:

http://www.morele.net/zasilacz-thermaltake-smart-se-modular-530w-sps-530mpcbeu-549804/ 185zł

Wszystko do siebie pasuje i na papierze nie powinno sprawiać problemów.

 

Zasilacz będzie miał jeszcze spory zapas mocy.

Okej - a więc dzięki serdecznie za informacje. A co do tego “Thermaltake Smart SE Modular 530W” jest lepszy od tego co proponowałem czy nie ? “THERMALTAKE SMART SE 530W 80+ MODULARNY BSTOK”

Ta grafika jest używana. W nowych grach nie wykazuje już znaczącej przewagi nad 7770.

To jest ten sam zasilacz. 

Okej, a więc chyba można temat zamykać. Serdecznie dziękuje za pomoc i pozdrawiam. JESZCZE RAZ DZIĘKI ! :wink: