Czy wybrać internet z Neostrady 10mb i 49 zł/m?

Witam,

Mam problem ponieważ mam Internet Radio-Net 1mb/s i zastanawiam się nad zmianą internetu na Neostradę 10 mb/s za 49 zł/m.

Jeśli by mi ktoś doradził co i jak np. Czy się opłaca,czy lepiej zostać przy tym.Był bym bardzo wdzięczny.

Neostrada, za 49zł to mit/ bajka i oszustwo! !!

Do tych 49zł musisz doliczyć albo abonament za Telefon analogowy, lub 22 złote za jego zawieszenie. Chyba ze go masz cały czas i korzystasz, wtedy neo dodatkowo 49zł na dwa lata będzie cie kosztowało. Jeśli nie masz Lini to 29zł dodatkowo za utrzymanie łącza. co daje w sumie 80zł.

To na 2 lata za 89zł masz Neostrade 10Mbps+ Telefon HD(VoIP) z nielimitowanymi rozmowami na stacjonarne, na komórki do USA i coś jeszcze w Europie. a za 20zł możesz dokupić 3000minut na komórki w PL

To taki mały pogląd na Orange a właściwie to TP SA.

Nie reklamuje, Noe, jeśli masz możliwość alternatywnego operatora to bym sie skłaniał ku jemu. orangutan, nie ma sie czym pochwalić

Razem 89 zł za telefon i za internet.

Jeśli by mi mógł jeszcze doradzić będę wdzięczny.

Tak. (przy takim wariancje Live Box 0zł dzierżawa)

Wiele, nie ma co tu do doradzania. Mozna jeszcze wziąć Pełny FuckPak za 104zł i mieć TV pakiet podstawowy, oraz TV naziemna bo ich dekoder odbiera. Mówimy cały czas o umowie na 24m.

Jak masz komórkę na abo. w Orange to przy Neostradzie jest zniżka na abo. 15zł (Neo i tel. kom. muszą być na jedno nazwisko)

Przy samej Neostradzie, sa fajne prezenty, jeśli zamówisz online. Mam na myśli Dysk zewnętrzny Toshiba 500GB od czasu do czasu się pojawia

PS:Najlepiej aktywować usługę z 1 dniem rozliczeniowym, w innym przypadku czelesto źle naliczają faktury.

Jeśli masz do wyboru vectrę / UPS neo się w ogóle nie kalkuluje. Nie trzeba płacić za utrzymanie łącza. A za 45zł masz 3x taką prędkość jak w neo za 50.

Np przenosząc telefon do vectry, miałbyś 40Mbps i 30minut telefon za te twoje 80zł. (internet 4x tyle :P) Pomijając fakt kiepskiej infrastruktury tp na której możesz tych 10Mbps na oczy nie zobaczyć (zależy od rejonu).