Czy wybrałem dobra plyte glowna?

Kupuje kompa ale nie wiem czy dobrałem dobra plyte glowna OTO LINK

http://www.arest.pl/index.php?inc=produ … 8&katid=59

Oprucz tego bede mial AThlona 4200 X2, pamiec 2GB Goodrama, dysk 250GB Seagate, karte Palita GF 7600 256MB na 128. Czy ta płyta bedzie odpowiednia. Oprucz tego kupuje zasilacz CHIEFTEC 450W.

gozrej wybrać nie mogłeś…

Brisbane??

płytę bierz Abit AB9

Do Athlona Abit AB9 ciekawe jak? Chyba młotkiem :lol:

Jak już to Abit KN9

ALe nie ma nigdzie procka o tym rdzeniu :confused: A płyty owszem jest ale zdawało mi sie ze Gigabyte to solidna firma

:-s ?

Owszem, ale w dziedzinie płyt głównych są lepsi od nich. :wink:

Tz chodzi mi o sklepy we wrocku bo biore kompa na raty i chce wszystko z jednego sklepu. A powiedzcie co bedzie zle gdy zlacze ta plyte gigabyte i athlona 4200 X2 ???

Do zwykłej pracy wystarczy ale o OC to zapomnij

Spoko wcale nie chce podkrecac ?? Ale prosze mi powiedzeic czy jesli chodzi o gierki i jakas prace na kompie ta karta graficzna z plyta bedzie odpowiednia ??

No nie do końca są po prostu lepsze lub gorsze modele płyt pod daną podsawkę. Ta płyta będzie gorsza przede wszystkim dlatego że jest na niezbyt udanym chipsecie. Gigabyte ma np bardzo dobrą płytę pod socket775 na 650Ii.

Tak się składa, że pod AMD Socket AM2 są trzy płyty godne polecenia: moja, ABIT KN-9 i DFI Infinity NF Ultra II-M2 (nForce4 Ultra) szczegóły na egielda.com.pl. Poza tym nie lepiej X2 3600+ na rdzeniu Brisbane i kręcić.

i TForce T690G robi HTT 350 purepc.pl > seria TForce. Niedługo 2 odlecą nF4 już nie będzie produkowany :frowning:

na egieldzie używali i nie chwalili.

Lepiej kup coś na nFore4, lub zamówić w innym sklepie.