Czy wysłać życzenia szefowi?

Witam.

Mam taki mały dylemat nie wiem czy wysłać szefowej życzenia?

Jeżeli tak to jakie?

I czy nie wyjdę na podlizucha?

Z góry dziękuje za odpowiedz :wink:

Pozdrawiam Wesołych Świąt :wink:

Pewnie, że wyślijcie! Przecież ludziom, których znacie składacie życzenia :slight_smile: Szef/owa też człowiek.

Wesołych ! :smiley:

Świąt wypełnionych radością i miłością,

niosących spokój i odpoczynek.

Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,

pełnego optymizmu, wiary/zdrowia, szczęścia i powodzenia. Życzy…

A jak pomyśli, że coś przeskrobałeś i dręczy Cię sumienie? :stuck_out_tongue:

Niektórzy uważają, że dzień bez wazeliny jest dniem straconym. Więc śmiało wysyłaj życzenia :smiley:

jesli zarabiasz średnią pensję krajową to jak najbardziej. A jeśli zarabiasz najniższą, to sam zdecyduj, czy warto :wink:

Moim zdaniem to szef powinien stanąć na wysokości zadania i składać życzenia pracownikom… Mój skłądał wczoraj, jak już część zdążyła pójść do domu :smiley:

Zależy od szefa/szefowej i waszych stosunków, jeśli szefostwo jest wyluzowane, to na pewno się ucieszy, że się go traktuje jak człowieka, a nie jak zło konieczne. Natomiast, jeśli szef jest zbyt poważny i uważa, że zadaniem pracownika jest tylko praca i nic więcej, to już bym się zastanawiał czy warto ale czasami i taki szef może się ucieszyć i nie pomyśli, że się podlizujesz. Zresztą, tego co ktoś o Tobie myśli, nigdy się nie dowiesz. Zależy też według kogo będziesz lizusem? Według kolegów z pracy czy szefa?

Mój ostatni szef, u którego pracowałem kilka lat traktuje pracowników jak rodzinę i zawsze paczki na święta pracownikom przygotowuje :slight_smile: Wszystko zależy od szefostwa, jeśli są spoko, Ty też bądź :slight_smile:

Pozdrawiam!