Czy wystarczy mieć tylko tuner TV


(Diablos5555) #1

Tak jak w tytule , czy jak będę miał sam tuner TV wraz z anteną , pilotem , to czy już będę mógł oglądać telewizję , czy coś jeszcze jest mi do tego potrzebne??


(system) #2

Tuner, czyli kartę telewizyjną do komputera? Jeśli o to chodzi, to tak, będziesz mógł oglądać TV w komputerze.

Musi ona pasować do systemu operacyjnego i mieć zainstalowane sterowniki.


(Diablos5555) #3

No spoko , a w laptopie też się da??


(system) #4

da sie sa tunery na usb


(Kamykmm) #5

dokładnie tak jak wyżej koledzy piszą. Ja sam używam w moim lapku tunera USB MT4161 i jestem bardzo zadowolony, cena bardzo atrakcyjna, z odbiorem nie mam problemu, a dodatkowo dołączone oprogramowanie jest bardzo przyjemne w obsłudze

tutaj masz recenzję tego tunera http://www.dobreprogramy.pl/Nano-DVBT-S ... 28455.html


(Amg) #6

A czy możliwe jest podpięcie zestawu: monitor - tuner tv - odtwarzacz dvd (monitor ma wejście HDMI)? i oczywiście oglądanie filmów z odtwarzacza :slight_smile: Jeśli tak to jaki tuner?


(Kamykmm) #7

jeśli masz monitor z DVI to można podłączyć go kablem HDMI-DVI do tunera DVB-T. Do tego trzeba podłączyć jeszcze głośniki i mamy tanim kosztem telewizor do kuchni czy sypialni


(Amg) #8

Bardziej niż na telewizji zależy mi, abym mogła oglądać na monitorze filmy z odtwarzacza DVD. Kiedy podłączam odtwarzacz bezpośrednio do monitora (HDMI-DVI + głośniki) to nic nie działa. Odtwarzacz jest ustawiony na HDMI. Myślałam, ze może zestawić odtwarzacz - tuner - monitor? czy to sensowne, możliwe, jeśli tak to jakiego tunera mam szukać?