Czy xbox 360 można podłączyć do komputera jako dysk zewn

Czy Xbox 360 można podłączyć do komputera jako dysk zewnętrzny kablem USB?

Nie mam takiego kabla aby spróbować samemu, a nie chciałem kupować kabla w ciemno.

Chodzi mi aby komputer widział Xboxa jako dysk zewnętrzny.

Mam na konsoli cały wolny dysk 250GB i chciałem go wykorzystać. Mianowicie zapisywać na nim zdjęcia, filmy, muzykę. Wszystko to co zajmuje dużo miejsca w komputerze.

Bez przerabiania konsoli nie da rady.

Szkoda. :frowning: Ale dziwne, że jak projektowali konsole to nie wpadli aby zrobić z niej dysk zewnętrzny.

Raczej celowo to zablokowali niż nie wpadli na to :stuck_out_tongue_winking_eye:

A dlaczego? Jaki mieli w tym cel? Nie są liderami w produkcji dysków dodatkowych?

Przede wszystkim wyprodukowali konsolę do gier po to, żeby była konsolą do gier a nie przenośnym magazynem danych :wink:

Ale dysk 250GB się marnuje! Po co taki dysk? Jeżeli już taki dysk- to coś można by było na nim trzymać.

Zrobili tak dlatego że by niemożna było zajrzeć w zapisy gier itp.

no i pewnie dlatego że miał byś lepszy dostęp do gier i mógłbyś je z piracić.

Aha, czyli w imię zasady złodzieje boją się złodziei muszę marnować przestrzeń dyskową za którą zapłaciłem.

A jest jakiśkolwiek sposób na zapisanie zdjęć zrobionych własnym aparatem fotograficznym na dysku konsoli xbox360?

Boże, co za naród… A dostałby biedaczkowy dysk 80GB to by marudził, że nie może zainstalować wszystkich gier jakie chce…

//Nie, nie ma takiej możliwości. Chyba, że sobie ten dysk wyciągniesz z konsoli i wepniesz do kompa, aczkolwiek nie jestem pewien, czy dane na nim nie są jakoś szyfrowane :wink:

Kupiłem konsole tylko aby grać w mafie 2

mogłeś kupić 4GB :stuck_out_tongue:

Kupowałem specjalnie z dyskiem 250 GB aby przechowywać na nim to co chcę. Nie wiedziałem, że nie mogę rządzić tym dyskiem.

Można podłączyć! Ale dyski od ELITE (ja mam tylko taki u siebie) 500 GB mają interfejs SATA więc są 2 wyjścia:

  1. Podłączyć za pomocą SATA
  2. Kupić przejściówkę SATA -> USB i podłączyć dysk
    Aby dysk działał w systemie Windows należy przydzielić do niego literę dysku i sformatować do w NTFS! :slight_smile:

po 5 lata na pewno mu się przyda (:

2 polubienia