Czy Xiaomi tylko mi nie wibruje porządnie, czy po prostu ten typ tak ma

GBoard nie zawsze jest domyślną klawiaturą w Androidzie. Samsung ma swoją, Huawei ma swoją, LG ma swoją, inni też mogą mieć swoją. Mocno promuje się Microsoft ze swoją itd.

Hmmmm, na Huawei czy Realme wibruje w moim przypadku tak, że słyszą wszyscy dokoła. Z Poco jest tak samo. I nie piszę o telefonie położonym na blacie, ale o telefonie wibrującyj w kieszeni. Na spotkaniach z klientami bywa to upierdliwe, dlatego muszę wyciszać telefon.

Niekoniecznie. Pamiętam czasy, gdy Nokia 3310 jak trzymała na baterii 4 dni, to było coś.

Mnie starsze smartfony z jałowymi aplikacjami w tle działały po 2 tygodnie (LG Power X2, Moto G7 Power).

W tabelkach podają 6-8 dni z 3G a zostawiałem nawet aktywne wi-fi (jak kogoś zadowala komunikacja przez internet a nie stacje bazowe operatora).

Ja mma redmi 10 note 5g i wibracja działa dobrze :expressionless: Nie wiem… nie narzekam na razie. Jedynie co zauważyłem to czasami mi się wiesza.

Jak potrzebuję, mieć coś, co trzyma długo bardzo, np. na jakiś wypad w góry czy na spływ, to biorę EVOLVEO Gladiator RG300,. Wytrzymuje spokojnie ok. miesiąc na baterii. :grinning: