Czy Xiaomi tylko mi nie wibruje porządnie, czy po prostu ten typ tak ma

Redmi note 10 pro. Kiedyś wibracje wyrywały dupę, teraz to jakiś dodatek do klawiszy… haprycxna informacja zwrotna

Może ci upadł i uszkodził się wibrator.

Albo siła wibracji w ustawieniach zmniejszona.

Od zawsze taki

Nie ma czegoś takiego, jak ±-b siła wibracji, w sensie ustawień w andkuv12

Ok, niektóre fony mają

Dźwięk i wibracje, tam powinno być.

To tyle o wibracjach

iPhony wibrują tak mocno, że mylę to z wiertarką w pomieszczeniu obok (jakaś wariatka zadzwoniła do mnie dwa razy na numer telefonu na którym mam tylko pakiet GiB a za SMS-y i rozmowy trzeba dopłacać wg stawki operatora).

Dodatkowe ustawienia, ułatwienia dostępu, fizyczne i tam chyba powinno być.

W moim MIUI 13 (Android 12) jest coś takiego jak:

siła wibracji i reakcji na dotyk

Wystarczy wpisać z 4 znaki do wyszukiwarki…

Inna sprawa że tam brak suwaków a tylko off/on.

Jest w Androidzie i nie potrzeba dopisku Pro, aby mieć tę funkcję „odblokowaną”. Na Realme 8 5G musiałem zmiejszyć wibracje wirtualnej klawiatury, bo tak napierdalalo przy pisaniu, jakbym trzymał młot pneumatyczny w dłoni.

Klawiatura się nie liczy, nawet Google ma regulator (zakładka „Preferencje”), a w MIUI 13 dla dzwonka i powiadomień go wcięło…

Potem, że Realme bliżej do Oppo/OnePlus.

Nie wiem z jakiej klawiatury korzystasz, ja korzystam z GBoard i tu mam możliwość ustawienia czasu wibracji - domyślnie miałem ustawione 80ms, zmniejszyjem do 40ms.

Na Xiaomi Poco X3 Pro mam to samo.

Sama siła wibracji, jeśli chodzi o dzwonki czy powiadomienia, jest przynajmniej dla mnie, dość mocna. Jeśli chodzi o klawiaturę, to jak pisałem, było ustawione domyślnie na 80ms i wibrowało tak, że nie dało się wytrzymać, zmniejszyłem do 40ms. Tak więc, ma to znaczenie.

Nie słyszałem by Google utrzymywał inną klawiaturę niż Gboard i tam mam ustawione na wyłączone.

Ja mam starszy model na snapie 732: https://www.mgsm.pl/pl/porownanie/poco-x3nfc-vs-poco-x3pro/

Do ułatwień dostępu przenieśli te ustawienia, tak jak opisywałem wyżej.

U mnie tam nie ma regulatora, jest tylko on/off…

Nawet regulator haptyki wycięło jak go włączę - niby duplikacją jest trzecia pozycja „reakcja na dotyk” (po co mi ta sama opcja w dwóch miejscach…).

Klawiatura wibruje „wystarczająco”, ale wyciszony telefon to porażka

Inna sprawa, że może poszli w inna stronę
Tel przy normalnym użytkowaniu wytrzymuje do 4 dni bez ladowania . Trochę neta, kilka godzin audiobook odbieranie itd

4 dni? No to dużo jak na smartfon.