Czy za pomocą pada i klawiatury można grać w 2 osoby?!?

Czy jak ma sięm pada to można grać w 2 osoby np… w Fife albo PES 4? bo zamierzam sobien kupić tylko nie wiem czy w 2 osoby bedzie można grać!? A konkretniej chodzi mi o to żeby jeden gracz grał normalnie klawiaturą a drugi tym padem? !!

wydaj mi się że si em da!! Podobnie jak w PLAYSTATNION tam si em da!!

Oczywiście że sie da , przynajmniej w Fife tak gram ale nie wiem jak to jest w PES bo nie posiadam…

aha ale w fifie 2005?? a i co trzeba zrobic zyby se grał jeden koleś na klawiaturce a drugi na padzie?? a po zatym do pada potrzebne są jakeiś sterowniki?? aha i jakie są dobre pady? czy dobry by był jakiś do 30 zł?? a wogule to jakie ceny posiadają te pady?!?

:arrow: http://allegro.pl/showcat.php?id=4569

raczej od 30zł. :slight_smile:

Ja zatrzymałem sie na Fifie 2003 ale w poprzednich też się dało więc w kolejnych pewnie też da sie grać padem. Poprostu gdy wybierzesz jakie drużyny mają grać to w miejscu gdzie wybierasz którą drużyną chcesz grać ,np ty klikasz prawy kursor klawiatury a druga osoba lewy kursor pada i wtedy gracie przeciwko sobie.

A co do sterowników to jeżeli będą potrzebne to napewno z padem będzie płyta z nimi.

aha dzięki za rady już wszystko wiem wielkie dzięki! !!

Biorąc dosłownie temat topica jedyna rozsądna odpowiedź brzmi nie.

Więc prośba o sensowne tytułowanie topiców, dzięki temu unikniesz nieścisłości w odpowiedziach.

Tak w fife np.2005 mozna grac na 100% bo gram zawsze ze swoim bratem :lol:

dzięki no to sobie na bank kupie i będe grał z kumplem! !!

Da sie też w Colina 4 na 100% bo grąłem z paden i klawaiturą

Oczywiscie ze sie da ja zawsze gram z kuzynem lub kolega i gra sie bardzo dobrze.I za mojeg pada dalem 120zl ale juz mam rózne bajery np.wibracja.Mówie kup sobie a niepozalukesz :wink: :wink:

Jaka gre??FIFE 2005?? :lol:

Da się w Fife 2005m Pesa4, Nfs Underground2 i wiele innych. Sam gram z bratem…

nie tylko PADA!! :stuck_out_tongue:

a jakby byly dwie klawiaturki: jedna na ps/2 a druga na usb to mozna by bylo dwiema grac, czy komp by nie chodzil wtedy wcale ??

o dobre pytanie!! albo 2 klawiatury ale obydwie na wejscie to zwykłem niewiem jak siem zwie to okrągłe takie!!

to okrągłe to ps/2. Moim zdaniem w fifke na przyklad lepiej by sie pykalo na klawiaturze niz na padzie. ciekawe czy mozna to zrobic.

Wydaje mi się że nie wypali. Poza tym w kompie jest tylko jedno wejście PS/2 na klawiature( przynajmniej mi się tak wydaje bo z większą ilością wejść się nie spotkałem) :smiley: :smiley:

pes tez sie da (ja mam) :stuck_out_tongue: