Czy za wyjście z meczu w CS Go jest ban?

Witam, mam zamiar kupić CS GO i mam kilka pytań czy jeśli wyjde z meczu podczas jego trwania albo np. będę nagle musiał wyjść  to dostane bana na konto steam tak ze strace wszystkie gry czy tylko blokadę na cs’a ? i za co jeszcze można dostać bana na całe konto steam grając w cs ? np. jeśli zabił bym swojego czy coś w tym stylu bo to za za różnego rodzaju czity to wiem ale taki głupi aby ich używać nie jestem. Pozdrawiam

Nikt Ci nie zablokuje konta steam przez ucieczkę z meczu w CS. W CS dostaniesz ban na jakiś krótki czas (30min chyba pierwszy) a jeśli będzie się to powtarzać to czas trwania banów będzie się wydłużał, ale tylko na CS.

Wychodząc z meczu turniejowego, otrzymujesz bana tylko na gry turniejowe w grze. Początkowo dostajesz na 30 min, potem jest to godzina, następnie 3, 24h, 7 dni, 30 dni. Długość bana resetuje się co tydzień, czyli jeśli masz bana na 3 godziny, czekając tydzień, i gdy znów dostaniesz bana masz na 30 min, gdyż długość bana spadła wraz z nowym tygodniem.

Zabić swojego możesz, warunkiem jest dana liczba zadanych obrażeń, od pewnej dostaje się bana zgodnie z licznikiem.

Stracić konto możesz tylko używając wspomagaczy, modyfikując pliki gry i steam, używając skryptów typu bunnyhop.