Czy zadziała gta 5

Witam ile klatek będe miał na tym zestawie.?
Hd6750
Q6600 3.0Ghz
5gb ram

10-15 fps.

Nie no aż tak źle chyba nie będzie

Prawdopodobnie będzie jeszcze gorzej. Właściwie w każdej rozdzielczości i ustawieniach.

1 polubienie

Nawet jeśli miało by być około 20fps to tylko dlatego, że na ekranie będzie tyle artefaktów, iż prawie nic z mapy nie zostanie.

Możesz tylko powiedzieć, czy to karta graficzna Intela czy ATI, bo trochę nie wiadomo, czyja? W przypadku ATI będę miał inne zdanie niż ci „eksperci”, później wyjaśnię, dlaczego.

Jaki Intel? Przecież to grafika od ATI/AMD.
A co do głównego pytania to cudów nie oczekuj.

1 polubienie

Małe porównanie: nVidia GeForce 9600GT, 800x600, minimalne ustawienia, gra oraz plik stronicowania na SSD i 25-35 klatek w tej grze.
W sumie to masz o wiele lepszą kartę graficzną od mojej i na pewno ci pójdzie na dosyć dobrych FPSach. Wystarczy poeksperymentować z ustawieniami, na absolutnym minimum (czyli powyższa konfiguracja) będziesz miał ok. 50-60 klatek.
Dlatego że masz wersję OEM, to pamiętaj, aby zagrać w tą grę, potrzebujesz minimum 1GB VRAMU, inaczej będziesz miał piękne doładowywanie się gry co 2-3metry (co będzie skutkowało zacinaniem gry).
Na przyszłość zalecam przeczytać Minimalne wymagania sprzętowe (w pełni spełniasz), w tym wypadku Rockstar świetnie wyznaczył granicę grywalności gry (moja jest minimalnie poniżej, ale jakoś przegrałem dziesiątki godzin).

Czyli będzie sie dało grać?

Będzie dało się grać. Na ustawieniach, jakich ja gram - u ciebie spokojnie pójdzie +60FPSów, dlatego po pobraniu gry zalecam pobawić się, by znaleść środek pomiędzy jakością a wydajnością :wink:

1 polubienie

Fajne 10-15 fps jak się nie znasz to się nie wypowiadaj mam około 50fps na 720p i wygładzaniu na 2x

Gratuluję w takim razie. Miłej gry!

Chyba masz błąd odczytu tych klatek, albo załóz okulary i sprawdz.

No może troche zmieniłem sprzęt ale mam tyle i to na spokojnie