Czy zagram w gta 5?

Mój komputer
amd a8 7600 + radeon r7(zintegrowana)
8gb ram ddr3 1866 mhz
Chce sie dowiedziec czy zagram w gta 5. Jesli tak to ile miałbym fpsów na rożnych ustawieniach

30-40 fps na niskich ustawieniach, da sie grać

Posiadam A10 7850K również z Radeonem R7 (integrą)i na średnich przy rozdzielczości 1336-768 normalnie da się grać.
Najważniejsze aby zmienić w ustawieniach renderowania z dx 11, na dx 10 i sobie pograsz.

" Czy zagram w gta 5?"

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :wink: https://www.youtube.com/watch?v=WzRnYX5dal4

1 polubienie

Dzięki za odpowiedzi

dobrze że mamy takiego bojownika jak TY :smiley:

Widzę że lubisz wpisywać się pode mną :wink: to poszukaj innych moich wiadomości.

twój skill detektywistyczny rośnie :smiley: oby tak dalej

2 polubienia

Co to jest „skill” gdyż w naszym języku nie ma takiego słowa szkoda, że z naszego języka robisz szmatę do podłogi.

to też jest zabawne, nie myślałeś zostać komikiem?

1 polubienie

Przeczytałem wpisy, które zamieszczasz na forum i wynika z nich jedno, że jesteś TROLLem a takich osobników się nie karmi a więc to jest puenta.

ohh…prosto w uczucia :smiley: random z internetu ma złe zdanie o mnie :smiley: IKSDE

@asus2017 @anon35173850 nie zauważacie że teraz szerzycie Offtop ? Przestańcie spamować a wasze zatarczki osobiste przenieście na PW.

to wodzu zaczął :stuck_out_tongue:

A ja skończę.
Chcecie sobie popisać, to utwórzcie sobie PW i tam wymieniajcie tego typu uwagi.

1 polubienie