Czy zakup iPhone 4 ma sens

Witam

 

Czy zakup iPhone 4 czyli już 4 letniego telefonu ma jeszcze sens?Cena za niego 500 zł.

Telefon będzie do codziennego użytku nie oczekuje od niego aby uruchamiać “Wypasione” gry.

Czy nadal iOS na tym już starym iPhonie chodzi sprawnie?

 

Pozdrawiam

iOS 7 raczej nie będzie idealnie płynny, ale wersja 6 jak najbardziej. Co do wyboru, zależy czy lubisz “jabłka”, w tej cenie można już szukać całkiem niezłych fonów z androidem.

Jabłka lubię. Rok temu miałem Jabłko 3GS byłem bardzo zadowolony, nie wiem co mnie tknęło powrócić do Androida. Właśnie martwi wersja iOS 7, podobno w wersji 7.1 poprawili płynność, dlatego chciałbym znać zdanie kogoś kto posiada ten telefon.

4 nie opłaca się kupować, 4S działa na iOS7 świetnie, zlikwidowano problemy z płynnością, gry działają bardzo dobrze, względem 4 niebo lepszy aparat.

I polecam zainwestować na dzień dobry w porządne etui, lubi pękać od samego patrzenia(ten typ tak ma)

Moim zdanim zakup produktu Apple to pieniądze wydane w błoto. Lepiej poszukaj w tej cenie czegoś z Androidem. Będzie to napewno lepsze urządzenie niż Apple IPhone 4.

Pozdrawiam,

jakubgross

@Jakubgross uzasadnij dlaczego niby lepsze?

Na tą chwilę ip 4 średnio się opłaca gdyż nie dostał on wsparcia dla iOS8. W tym momencie najniższy model jaki wart jest uwagi to właśnie IP4S.

Tez raczej odpuściłbym sobie ten sprzęt. No ale jeżeli sprawi to Tobie frajdę to w sumie czemu nie?

Ja posiadam iPhone 4s (od roku)  i jestem z niego bardzo zadowolony, wcześniej miałem 3GS (rok) i również sobie chwaliłem. Uważam że “jabłkofony” są świetne jeśli zależy Ci na płynności i niezawodności. Zarówno 3GS jak i 4S NIGDY mi się nie zawiesił!