Czy zakup Visty ma sens?

Czy zakup Visty ma sens skoro za rok wyjdzie Windows 7?

Zakup Visty to najgłupszy pomysł jaki słyszałem :twisted: , może Windows 7 będzie lepszy :expressionless:

Tylko daje Ci obsługę directx 10, bo masz wspaniałą kartę i się marnuje :stuck_out_tongue:

to oczywiście jest bezzasadne i bezsensowne

nic głupszego nie może być :slight_smile:

Przesiadka z XP (domyslam sie, że własnie tego systemu używasz) na Vistę ma sens tylko wtedy, gdy XP nie zapewni Ci czegoś (bez czego jest Ci ciężko/nie możesz pracować) co zapewni Ci Vista. Jeżeli na XP pracuje CI się dobrze i bez zarzutów, a wszystko, czego Ci trzeba jest i działa to zakup Visty mija się z celem.

A ja bym kupił bo 7mka wyjdzie pod koniec 2010 roku stabilna i finalna.zresztą sam używam od roku visty i jestem zadowolony jak najbardziej.oczywiście wystarczy vista hp oem-po co wydawać na boxa

Nie warto kupować Visty. Dzisiaj czytałem że Windows 7 ma być ulepszoną wersją visty z paroma nowymi funkcjami. Ja bym jeszcze poczekał na tą 7 :stuck_out_tongue:

Jak nie jak tak… a tak na serio, to gdybym nie miał dorzuconej Visty do sprzętu nie wiem czy zdecydowałbym się na zakup. Z drugiej strony gdybym kierował się tym że “7” wyjdzie dużo lepsza od “Visty” za jakieś 2-3 lata, to pewnie teraz odpalałbym Windows 98 na procesorze Pentium MMX. Czytałem, że po “7” jest w planach nowy przełomowy system (jak zwykle)… wiec może poczekam :smiley: i tak do zaje…

Jak może Windows 7 być lepszy skoro go jeszcze nie ma?

vista jest lepsza od xp ale jak ma się gruchota nie kompa to raczej nie ma sensu…

nie ma sensu czytać też opinii ludzi którzy nie mieli visty tylko czytają to co napisały dzieci neo które visty na oczy nie widziały :slight_smile:

ja mam w szkole Viste, i mi się niezbyt podoba…

Jest to odświeżona wersja XP i paroma bajerami… Vista bardzo często się zawiesza na tych szkolnych komputerach ( w szkole kompy mają procki Intel Pentium Dual Core, z 2 GB ramu, no 500 GB dysk czyli sprzęt nie jest zły)

I włąsnie z Vistą jest taki zonk, że nie da się go podłączyć do szkolnej sieci!! no i na 20 komach neta nie ma… tylko na 1 jest…

Nikt nie wie dlaczego tak jest…

Na XP nie ma takich problemów.

jeżeli cie się podoba wygląd visty można sobie łatki zainstalować który XP upodabnia się do Visty. wygląd Visty wydajność XP idealne połączenie ;p;p

Dokładnie!

A na Twoim sprzęcie Vista będzie dzialać szybciej od starego dobrego XP!

Nauczyciele tumany podłączyć nie umieją. O optymalizacji systemu też pojęcia nie mają. Radzę popracować nad pismem bo z tych wypocin ciężko coś wyczytać.

Ja osobiście nie widzę takiego sensu przesiadki na Vistę. Bo oprócz niby cudownego DX 10 który dodaje jakiejś tam efekty w grach itd ( zresztą dużej różnicy nie widać ) to są duże problemy z odpaleniem starszych programów jak i gier ( często nawet tryb zgodnośni nic nie daje).

Ale z drugiej strony posiadasz bardzo nowoczesny sprzęt gdzie przy XP niewykorzystałby swoich możliwości dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie jak zainstalujesz 2 systemy xp i Vistę przy tak dużej pojemności dysku to nie problem.

Edge , teraz zaczyna widać.

Jeśli ma się wybierać - kupić XP czy Vistę, to wybór oczywiście pada na Vistę.

Ja bym kupił Vistę (jeśli byłoby mnie stać :smiley: ), bo na Win7 przyjdzie nam czekać z 1,5 roku i pewnie jeszcze strasznie drogi będzie :wink:

czy ja wiem? vista kosztuje tyle ile po premierze :stuck_out_tongue:

więcej… za 1,5roku będzie super niestabilna alpha :stuck_out_tongue: