Czy założyć kamizelkę pod marynarkę? :D

Z kamizelka jest bardziej inteligentnie :slight_smile:

Na egzaminie ustnym z materialow/technologii drogowych za kamizelke pod marynarka bylo pol oceny do gory :slight_smile:

no prosze kolejny ciekawy temat :o

wiec ja to proponuje zalozyc marynarke i kamizelke… mimo iz bedzie goraco :stuck_out_tongue: wiecej sciag sobie wlozysz :stuck_out_tongue: bo w kamizelce masz przeciez zazwyczaj 2 kieszonki - a uwierz mi ze wejdzie w nie wiele :smiley:

a co do tego dresu…proponuje jakis razaco jaskawy zolty badz pomarancz :smiley: bedziesz sie wyroznial z tłumu :lol:

Złączono Posta : 01.04.2006 (Sob) 9:07

jak któs jest :glupek2: to mu nawet i kamizelka nie pomoze :lol: :lol:

Lepiej marynarkę pod kamizelkę :smiley:

Hej. Temat stary ale czeka mnie wesele w maju. I tak się zastanawiam czy kupować tą kamizelkę czy nie

Raczej nie, chociaż zależy jaka kamizelka. Lepszą opcją wydaje się być chociażby kardigan.

Jeśli musisz to kup, ale pamiętaj - co do tematu wpisu - możesz założyć ją pod marynarkę, ale nie zakładaj NA marynarkę :slight_smile:

Powiem Ciże do oficjalnych stylizacji raczej się tego nie nakłada. Teraz jedynie koszula plus marynarka. I krawat albo muszka ( wolę osobiście muszkę bo jest wygodniejsza).

Natomiast kamizelka całkiem ciekawie wygląda do codziennych stylizacji:
https://www.lancerto.com/kolekcje/kamizelki.html

Ja nie powiem “Ciże”, ale podczas ślubu, kamizelka nie może odstawać kolorystycznie. Jeśli ma być, to w komplecie garnituru. Ale bez kamizelki - wystarczy mucha na eleganckiej koszuli.
Więcej luzu. :slight_smile:

Co do zasady: krawat + kamizelka lub pas + mucha…

Najważniejsze to kupno obrączek i wódki… tak słyszałem :stuck_out_tongue_winking_eye: