Czy zasialcz 550W da rade?

Problem jest tylko taki że ten Radeon ma tylko jedno wejście na 6pin

Hmmm jednak karta ma tylko jedno 6-cio pinowe zasilanie, ale mało z tym.

Btw nie powinno być różnicy podłączając przejściówką czy normalnie kablem z zasilacz.

Więc musze zmienić grafike na coś innego? Np. 560 GTX Ti lub coś podobnego z dwoma 6pinami?

Tu nie o to chodzi żebyś zmieniał grafikę pod kątem dwóch wtyczek zasilających :frowning:

Jak możesz to sprawdź kartę na innym kompie - ja chwilowo wysiadam, do rana ;

A jeżeli wyrzucił bym ten kabel przejściowy od karty i wsadził przejściówke 6pin do 2x 4pin Molex ? Coś takiego http://www.tlsystems.co.uk/images/copsu4pin6pinpcie.jpg ? Tylko czy nie spaliłoby to karty i w ogóle dało cokolwiek.

Nie sądzę. Najlepiej sprawdź kartę graficzną na innym komputerze.

Właśnie to jest największy problem bo po prostu nie mam gdzie tej karty przetestować, dlatego staram sie znaleźć jeszcze jakieś jedno rozwiązanie. Tylko dziwne moim zdaniem że karta ma problem z zasilanie a jest w niej tylko jedno gniazdo do zasilania.

Jeśli zasilacz dysponuje odpowiednią wtyczką, absolutnie nie baw się w żadne przejściówki. Inna sprawa, że karta może być po prostu uszkodzona.

na twojej płycie głównej masz 2 xPCI-E podłącz kartę do drugiego slotu na płycie , wtyczkę 6pin z zasilacza podłącz do karty.

czy podczas uruchamiania komputer wydaje jakieś dźwięki pojedyncze piknięcie ,lub kilka piknięć przy podłączonej tej karcie ?

kartę możesz zanieść do jakiegoś sklepu komputerowego jak nie masz jak sprawdzić i oni ci sprawdzą czy działa prawidłowo

Przecież Seasonic X-Series X-850 ma 4 wtyczki 6+2 pin. Odłącz po prostu 2 pin i podłącz karte. Nic nie musisz kupować, ani wymieniać.

JARObb, skad mam wypiac to 2pin, moj zasilacz ma 2 6pin pod karte ale nie mam ich gdzie wpiac.

P.S. Grafika dziala bo przetestowalem na innym komputerze

Jak wroce do domu przepisze posta z Polskimi znakami.

twój OCZ ma wtyczke PCI-E 8-pin (6+2-pin) czyli 2 piny są odpinane , i ma też wtyczkę 6 pin i ją podłączasz do karty i tyle musi działać

jeśli karta potrzebowałaby 2 takich 6 pin wtyczek to odpinasz z tej 8 pin te 2 piny tylko

Mam podpieta pod grafike 6pina wtyczka, 8pinowa dynda sobie bo potrzebna a grafika ma jedno wejsxie 6 pinowa

Skoro jest podpięta, to karta musi działać, chyba, że jest zepsuta,

sprawdzałeś na drugim slocie PCI-E na płycie głównej czy działa jaka jest reakcja komputera po podpięciu karty i uruchomieniu , jest tylko czarny ekran na monitorze ?jakim kablem podpinasz kartę pod monitor ?obracają się wiatraczki na karcie po uruchomieniu PC ?wygląda na to że karta zepsuta musiałbyś na innym PC sprawdzić

Dobra, po problemie, uszkodzony slot PCI-E, na innym dziala bez zarzutu. Dzieki za pomoc

no i luz płytę daj na gwarancję prawdopodobnie wymienią ci odrazu na nową :slight_smile: