Czy zasilacz 400 wystarczy

miałem problem z prockiem bo miał zasłabe zasilanie korzystał tylko z połowy i mam pytanie czy zasilacz 400 w wystarczy

Jaki komp?

Napisz marke zasilacza i podaj parametry komputera!

itel petium 4 2.60 ale teraz na starym wyciaga tylko 1.74 karta radek 9600 256 i 512 ram 400mhz zasilacz 300 megabajt

http://s4.zapodaj.net/82447456.bmp.html

confing z everesta

viewtopic.php?f=19&t=267392 zobacz to!

400W wystarczy do twojego komputera nawet 350W wystarczy!wybierz któryś z dobrych zasilaczy jaki zobaczysz w linku i na jaki Cię stać!

twój zasilacz to popularny szrot więc jak najszybciej go zmień.

Wystarczy ci Fortron 350W (dostępny na allegro) lub np. z tańszych Modecom MC 400W

ja zakupiłem zasialacz dosyc tani bo niemam duzych funduszy bo zmieniałem karte i procka to kupiłem Mustang 400W model ATX KY 400W

http://allegro.pl/item582004003_zasilac … ancja.html link do aukcji dzisiaj jestem z nim umuwiny po odbior bo z jednego miasta jestesmy

No to można powiedzieć że nic nie zmieniłeś w stosunku do tego megabajta. To że on ma napisane 400W to wcale nic nie znaczy niestety. Taki sam szrot.

ale zadziała? a podajcie jakies najtansze rozwiazania zeby to działało a i co sadzicie o zasilaczach codegen? bo mam 300 i niewiem moze naniej pujdzie

te co ci podałem są najtańsze. Kolega wcześniej podał ci link do listy na której jest wykaz dobrych i złych marek. W pierwszej kolejności patrz na markę zasilacza a w następnej dopiero na jego moc. Codegen jest taki sam jak megabajt czy mustang czy inne noname. Fortron którego ci podałem jest najtańszy (ok 50-60zł na allegro). Możesz poszukać na allegro także zasilaczy Delta DPS które też dadzą radę twojemu PC

dzisiaj dostałem tego mustaga udało sie puscic kompa na 2.4ghz i ram troche podkrecic wiecej wudisis sie niedało

Ten temat zrobiłeś żeby ludziom czas marnować, podane delty i fortrony, nie ja sam wiem lepiej i kupie mustanga, jedno z największych szitów na allegro za 30 zł spokojnie można kupić fortrona tha-p

nie tylko ze mustanga miałem juz załatwionego a na allegro to byl przykład i teraz wlasnie szukam tego frontanu itp