Czy Zasilacz Da Rade?

Witam. Mam zamiar kupić części do komputera których nazwy podam niżej. I mam do was pytanie, czy zasilacz CHIEFTEC GPS-500AB A da rade z tym sprzętem:

Karta Graficzna:

Gigabyte GeForce GTX 760 OC, 2GB DDR5 (256 Bit), HDMI, DP, DVI, BOX rev 2.0.

Procesor:

Intel Core I5-4570 3,2GHz LGA1150 BOX HASWELL BX80646I54570

Płyta Główna:

Ram x2:

Corsair CML4GX3M1A1600C9

 

Z góry dzięki za pomoc.

Większej choinki z tego posta nie dało się zrobić? Proszę edytować i usunąć te upiększenia. Normalna czcionka wystarczy.

 

Co do pytania, to jest stara konstrukcja, nie mówię że zła, ale ma pewne wady, PCI-E 6 pin x1, Ty potrzebujesz dwie takie wtyczki, bez przejściówki się nie obejdzie. Jeżeli kupiłeś już ten zasilacz, lub go posiadasz od dłuższego czasu to OK, poradzi sobie, jeżeli chcesz go dopiero kupić to szukaj czegoś innego.

 

Sprawdź, powinny być dwie w komplecie.

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Test_10_zasilaczy_sredniej_mocy_480520W-653/strona/1211.html

Co do zasilacza to mam już kupiony a dokładniej mam go w starym sprzęcie więc pytam czy bym musiał kupywać nowy. A jeżeli chodzi o te przejściówki to nie bardzo rozumiem o co chodzi.

Zrozumiesz jak zaczniesz podłączać :wink: Przeważnie wszystko jest w komplecie z kartą, ale jak @JNJN wspomniał, może nie będą potrzebne w cale. W Twoim przypadku w tym momencie odpowiedź na pytanie z posta otwierającego jest jedna: tak, zasilacz da radę.

Dobra dzieki. Do zamknięcia :smiley: