Czy zasilacz da radę?

Niedługo planuję zakup R9 270 od MSI link. Moje pytanie to czy zasilacz 450W Delta GPS-450AA-100A da radę obsłużyć tą kartę oraz resztę podzespołów (i5 750 @3,2GhZ, 4GB ram ddr3, płyta główna gigabyte GA-P55M-UD2)? I czy ewentualnie zostałoby trochę mocy abym w przyszłości mógł rozszerzyć ramy do 8GB?

Do wymiany zasilacz, szkoda ryzykować żeby grafa zaraz po podpięciu klękła. 

Zakup jakiegoś markowego zasilacza da Ci spokój na dłuższy czas. 

 

Pzdr

 

btw. do poczytania na temat zasilaczy, proszę:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

Ile autorze bys przeznaczył, pieniedzy na nowy zasilacz ??

 

 

No to nie wiem czy ty to czytałeś ale wyraźnie w polu “Renomowane marki to:” widnieje firma “Delta”, której zasilacz posiadam :slight_smile: Wiedziałem to od początku bardziej chodziło mi o pytanie czy te 450 W starczy :smiley:

Eeeee… mój błąd faktycznie, brzmi na tanią “chinszczyznę” 

jednak stawiałbym tutaj na jakiś bardziej renomowany zasilacz typu - propozycja użytkownika dolar444

 

choć wygląda nawet nawet, sprawdzisz po zakupie nowej grafiki czy to wszystko uciągnie. 

 

pozdrawiam :wink:

poradzi sobie :slight_smile:

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/radeon-r9-270-test/strona/21202.html

Delta robiła zasilacze na bazie Fortrona także nie wiem skąd u was ta niechęć. Ale i tak zmieniłbym na coś mocniejszego, bo mam też Deltę i posiada skromne złącza, a czymś kartę trzeba zasilić.

Co do złącz 6 pin to nie ma najmniejszego problemu, bo mój obecny GTS 250 używa nawet dwóch takich :wink: W sumie zastanowię się jeszcze nad kupnem jakiegoś mocniejszego zasilacza, ale to raczej później gdy ewentualnie będę coś jeszcze wymieniał. Dzięki wszystkim za pomoc :smiley:

Nie wprowadzajcie kolegi w błąd Delta to są dobre zasilacze, nie ma ich na czarnej liście, a nawet jest to dobra marka tylko że bardziej w serwerach.

Potrzeba zdjęcie tabliczki znamionowej żeby zobaczyć czy zasilacz ma odpowiednią moc na linii 12V

@up

To akurat można nawet w google znaleźć. Są 2 linie 12v jedna do 150W druga do 180W. A r9 270 pobiera mniej więcej tyle co ma druga linia.

to ja bym jednak przetestował kartę na tym zasilaczu powinno być dobrze

A ja właśnie próbuje powiedzieć, że będzie brakować tej mocy.

Pod obciążeniem zabraknie mocy. To nie jest konstrukcja pod wydajne podzespoły.