Czy zasilacz jest wystraczający na moje parametry?

Mam jakiś zasilacz ATX FORTON 350W, czy te podzespoły komputera są nie zawysokie i nie spali się czasem??

PROCEK : AMD Seprone 2500+(1,78 GHZ) Socket A

RAM : 512

Graf: ATI RADEON 9600PRO 256MB/128BIT

PłYTA GłóWNA : ASRock K7S41GX

DYSK WD 80GB 8MB + PLUS DO NIEGO JAKIEś TAM CHłODZENIE, DWA MAłE WENTYLATORKI

1 DVD-RW SAMSUNG

KAMERA INTERNETOWA CREATIVE LIVE!CAM VISTA IM

Czy ten zasilacz wytrzyma?? nie spali się??

Ten zasilacz jeszcze ma zapas, na pewno się nie spali przy tym zestawie

a czemu w Speedfan pisze mi ze na 12+ mam tylko 11,87+ ?? to dobrze czy żle ??

Jedynie miarodajnym wynikiem jest pomiar dobrym miernikiem.

11,87V jest w normie. Gdybyś użył innych programów rozrzut wyników byłby większy. Jeśli chodzi o Speedfana to kiedyś uparcie pokazywał mi temperaturę procka ok. -50 st. C.

Najczęściej polecanym programem jest Everest.:mrgreen:

zacznijmy od tego napięcia mierz miernikiem bo speedfan / everest czy nawet każdy inny program przekłamuje, u mnie raz pokazywało 14V na +12V (zasilacz enermax liberty 500W) :F

a zasilacz starczy, a nawet jak powiedział rafal92 ma jeszcze zapas mocy

U mnie Everest i SpeedFan pokazują podobne wartości i jednocześnie się zmieniają (zakres od 12,03 do 12,22). Ale 11,87 to też dobra wartość.

gugu007 - a chłodziłeś azotem? Bo jeśli nie, to ja bym się cieszył z takiego rezultatu, kręcić można :wink:

http://www.extreme.outervision.com/psuc … orlite.jsp

Trzeba zacząć od tego, że jeśli nie chłodził ciekłym azotem, to na pewno nie miałby takiej temp. To przekłamanie programowe.

A ja bym się cieszył, gdybym miał taką temperaturę bez azotu :slight_smile: Byłoby czym się chwalić :slight_smile:

Nie miałbyś się czym cieszyć i chwalić, bo to przekłamanie programowe. Ktoś znający się na rzeczy od razu powiedziałby Ci, że to niemożliwe…

Ech… Wiadomo, że jest to niemożliwe. Współczuję jedynie poczucia humoru.