Czy zasilacz mi wytrzyma?

Dual Core E2180 2x2.0

GoodRAM 667 2x1GB

Asus HD 4670 1GB DDR3

Gigabyte GA-945GCM-S2L

Take ME 400w

I moje pytanie takie podkręciłem procesor bez zmiany napięcia do 2400 i czy wytrzyma ten zasilacz ? Proszę o rade od razu mowie ze narazie nie chce kupować nowego zasilacza jak coś to po prostu zjadę do ustawień standardowych .

Spokojnie Ci wytrzyma podkręć do max fsb tylko napięcia nie zmieniaj :slight_smile:

Ogólnie to nawet niepodkręcony nie powinien chodzić na tym czymś zwanym inaczej zasilaczem.

ZŁE ZASILACZE

  1. Codegen (vel. Rubikon)

  2. Tracer

  3. Megabajt (vel. MGB)

  4. Ropla

  5. Q-Tec

  6. Mustang

  7. Feel

  8. Modecom-Feel

  9. Tronje

  10. Medion

  11. TAKE ME

  12. Logic (vel. LC)

  13. Impet

  14. Procomp

  15. Linkworld

  16. Mercury

  17. Colorsit

Ja bym się bał trzymać kompa na takim zasilaczu, a podkręcać to już w ogóle. Na twoim miejscu bym go wymienił.

A temu panu podziękujmy [-X

Kolejny “ekspert”, a zasilacz do wymiany.

ja mam jakoś proComp i chodzi bez awaryjnie… sprzęt z podpisu

Ja mam Modecom-Feel 300W od roku i mi na razie dobrze chodzi ale go wymieniam już nie długo . Nie wytrzyma bo to Take Me ZŁY ZASILACZ tak jak mój ale mówie ci wymień jak chcesz podkręcać np. na Be Quiet :wink: ja wymieniam na takiego tutaj link http://allegro.pl/item857818484_zasilac … cichy.html

ja zasilaczu Codegen podkręcałem fsb z 2.6GHz na 3.0GHz i chodzi napięcia są w normie

To się ciesz, że chodzi. A widziałeś środek swojego zasilacza? Prócz wentylatora, kawałka aluminium i malutkiego nadrukowanego krzemu nic w nim nie ma. Więc jak to coś można nazwać zasilaczem? Podobną konstrukcję ma zasilacz TakeMe. Po prostu duże opakowanie z odpadkami w środku. To jest specyfikacja Codegena i tych innych.

Widziałeś takie cuda? To jest twój zasilacz. Ja bałbym się cokolwiek do tego czegoś podłączyć. Jeden skok napięcia i masz bracie pecha :lol:

pic2s.jpg