Czy zasilacz pozwoli na włożenie gpu

Mam aktualnie grafikę radeon 9200 128 mb, kolega może mi za 10 zł sprzedać asus radeon hd 3450 512 mb ddr2. Teraz pytanie czy zasilacz da radę i czy wszystko będzie dobrze działało z pozostałymi komponentami ?

cpu - intel pentium 4 2.8 ghz

ram - 512 mb

mobo - intel canterwood i875p

psu - modecom feel I 350

Cześć

Na początek pytanie, czy nowa karta też ma złącze AGP?

Po drugie montaż takiej karty w tym komputerze moim zdaniem nie ma sensu. I tak nie wykorzystasz jej potencjału.

A po trzecie przy takiej karcie warto byłoby wymienić zasilacz.

Tak ta karta jest na agp x4 albo x8, czyli nie wykorzystam jej potencjału ? Pomoże mi ona coś wgl w starych grach typu cs ? Bo nie wiem czy jest sens i tak mam możliwość przed zapłatą przetestować. Tylko nie wiem czy zasilacz da rade tej karcie

Cześć

Moim zdaniem zasilacz nadaje się do wymiany.

Sama karta w grach to nie wszystko. Ważne są również pozostałe podzespoły. Twoim problemem jest m.in mała ilość pamięci ram.

Gram w stare gry w których ten ram mi wystarcza, tylko teraz czekam na odpowiedź czy da rade włożyć czy nie. Zasilacza na pewno nie kupie bo za jakiś czas już kupuje nowy pc.

Cześć

Jeżeli obie karty mając złącze AGP to wszystko powinno w teorii działać.

Nie mój sprzęt, nie moja sprawa. Skoro wiesz lepiej to dalszą dyskusję na ten temat uważam za zbędną.

Zasilacz ci spoko wystarczy , ta karta pobiera tylko 25 W .

http://www.benchmark.pl/komparator-gpu.html

Nie straszcie kolegę . Zawsze tutaj doradzacie wymianę zasilacza na taki z najwyższej półki co czasami jest zbędne . Miałem ten zasilacz i hulał kilka lat bez problemów . Leży na półce , ale jest w pełni sprawny .

Za taką cenę brałbym nawet nie patrząc na zapotrzebowanie energii, dobra okazja, zwłaszcza że takie chodzą 5 razy drożej :wink:

A jednak, czyli komponenty raczej nie będą ograniczać jej ? Ogólnie ten znajomy daje mi 1 tydzień na obadanie czy wszystko dobrze i dopiero wtedy mu płacę, więc mogę przetestować. Jedyne co to jedyny problem jaki myślałem, to że zasilacz by nie dał rady. Tam co mi podałeś stronę z tą porównywarką GPU to wychodzi na to ze mój radeon 9200 bierze 30 W, wiec mogę spokojnie brać ?

Bierz śmiało .