Czy zasiłka uciągnie nowy sprzęt?

Zasilacz to delta 350 a sprzęt to chyba będzie taki:

Core Duo E2180 2.00

GA-P31-DS3L

Patriot DDR2 PC6400 2x1024MB 800MHz CL4.0 EP LLK

Dysk

Napęd

Karta dvb

Ten zasilacz ma uciągnąć ten sprzęt, przed kupnem karty oraz podkręceniem kupie coś mocniejszego oczywiście.

Nie bardzo, to jest tzw. no name. Kup Modecom 450W, OCZ 500W SLI rev.2, Corsair 450VXEU – jeden z tych.

Tylko chodzi o to że za bardzo nie mam funduszy a sprzęt chciałem kupić za 450 a kupując zasiłke trzeba doliczyć min 100 której nie mam.

Zawsze pozostaje sprawdzić czy uciągnie, ale to może spowodować utratę podzespołów przez spalenie :wink:

Jak kupowałem ten zasilacz to go polecali i mówili że jest na prawdę solidny, porównywali z fortronem.

piotrekp2507 , zobacz to:

viewtopic.php?f=7&t=237194

piNwin^ , Delta to nie jest noname, Delta i Fortron to najtańsze zasilacze, ale mimo wszystko dobre.

Przepraszam za mój błąd :slight_smile: Jeszcze w pierwszym poście zauważyłem, że jest E8200 zamiast E2180 - w takim razie powinien pociągnąć :slight_smile:

a jaka grafika do tego ??

Weż se ten nie drogi a dobry.Polecam :smiley:

oj i na kija ma brać coś innego, delta będzie w sam raz.

znaleźli się specjaliści od siedmiu boleści ;/

Pisałem przecież że ten zasilacz jest przejściowy i potrzebuje go tylko do sprzętu w/w. Kartę będę kupował dopiero za jakieś 2 miesiące i wybiorę chyba 3850. Jak myślcie będzie to chyba dobry zestaw. Procek nie będzie za słaby dla kart?

Ja bym się bardziej martwił, jak zasilacz wytrzyma kartę.

Ale oczywiście procek do o/c.

No jeżeli dokopię kartę to i oczywiście zasiłkę lepszą. No procek oczywiście że do o/c tylko jeżeli ktoś by mógł napisać jak mam wybrać dobrą rewizje no i w jakim sklepie znaleźć?

Jakiej teraz będziesz używać grafiki, przecież ten GA nie ma integry?

podobno rev M0, jak chcesz mieć pewność co do kręcenia to kup używanego wcześniej kręconego.

Oj myślałem, że ma no to może jakąś za 50zł z allegro dokupię (wtedy uciągnie?).

Kupno używanego odpada. Czy w sklepie internetowym uzyskam informacje dotyczące rewizji?

Powinni wiedzieć, ale innej oprócz M0 raczej nie kupisz, musiał by trafić się jakiś leżak.

Powinien

grafa np

http://www.allegro.pl/item419235999_gra … rosze.html

\