Czy zasiłka uciągnie nowy sprzęt?

(Piotrekp2006) #1

Zasilacz to delta 350 a sprzęt to chyba będzie taki:

Core Duo E2180 2.00

GA-P31-DS3L

Patriot DDR2 PC6400 2x1024MB 800MHz CL4.0 EP LLK

Dysk

Napęd

Karta dvb

Ten zasilacz ma uciągnąć ten sprzęt, przed kupnem karty oraz podkręceniem kupie coś mocniejszego oczywiście.

(piNwin^) #2

Nie bardzo, to jest tzw. no name. Kup Modecom 450W, OCZ 500W SLI rev.2, Corsair 450VXEU -- jeden z tych.

(Piotrekp2006) #3

Tylko chodzi o to że za bardzo nie mam funduszy a sprzęt chciałem kupić za 450 a kupując zasiłke trzeba doliczyć min 100 której nie mam.

(piNwin^) #4

Zawsze pozostaje sprawdzić czy uciągnie, ale to może spowodować utratę podzespołów przez spalenie :wink:

(Piotrekp2006) #5

Jak kupowałem ten zasilacz to go polecali i mówili że jest na prawdę solidny, porównywali z fortronem.

(Lukaszalewski) #6

piotrekp2507 , zobacz to:

viewtopic.php?f=7&t=237194

piNwin^ , Delta to nie jest noname, Delta i Fortron to najtańsze zasilacze, ale mimo wszystko dobre.

(piNwin^) #7

Przepraszam za mój błąd :slight_smile: Jeszcze w pierwszym poście zauważyłem, że jest E8200 zamiast E2180 - w takim razie powinien pociągnąć :slight_smile:

(Mateusz Golebiowski) #8

a jaka grafika do tego ??

(system) #9

Weż se ten nie drogi a dobry.Polecam :smiley:

(Wigrus1) #10

oj i na kija ma brać coś innego, delta będzie w sam raz.

znaleźli się specjaliści od siedmiu boleści ;/

(Piotrekp2006) #11

Pisałem przecież że ten zasilacz jest przejściowy i potrzebuje go tylko do sprzętu w/w. Kartę będę kupował dopiero za jakieś 2 miesiące i wybiorę chyba 3850. Jak myślcie będzie to chyba dobry zestaw. Procek nie będzie za słaby dla kart?

(Darth ReX) #12

Ja bym się bardziej martwił, jak zasilacz wytrzyma kartę.

Ale oczywiście procek do o/c.

(Piotrekp2006) #13

No jeżeli dokopię kartę to i oczywiście zasiłkę lepszą. No procek oczywiście że do o/c tylko jeżeli ktoś by mógł napisać jak mam wybrać dobrą rewizje no i w jakim sklepie znaleźć?

(Michal Kolatek) #14

Jakiej teraz będziesz używać grafiki, przecież ten GA nie ma integry?

podobno rev M0, jak chcesz mieć pewność co do kręcenia to kup używanego wcześniej kręconego.

(Piotrekp2006) #15

Oj myślałem, że ma no to może jakąś za 50zł z allegro dokupię (wtedy uciągnie?).

Kupno używanego odpada. Czy w sklepie internetowym uzyskam informacje dotyczące rewizji?

(Michal Kolatek) #16

Powinni wiedzieć, ale innej oprócz M0 raczej nie kupisz, musiał by trafić się jakiś leżak.

Powinien

grafa np

http://www.allegro.pl/item419235999_gra ... rosze.html

\