Czy zmiana katy graficznej na GeForce 7600 GS pomoże w grach

Witam :slight_smile: Mam pytanko jak w temacie :wink:

AMD SEMPRON 2500+ 1.75 Ghz

Radeon 9200 SE 128 MB

1 GB Ramu

Chciałbym także aby ktoś polecił mi kilka dobrych kart graficznych z przedzialu 100-150 zł.

Dziękuję za odpowiedź :]

Trudno mi się wypowiadać skoro zamieściłem tutaj informacje o sprzedaży mojej karty 7600GS ale powiem tak: Wcześniej miałem kartę GF 6600 i skok jakości był wyraźnie widoczny. Po porstu w wielu grach GF 6600 spełnia tylko minimalne wymagania więc lepsza karta pozwalała się cieszyć komfortem grania.

Do tego osoby używające starszych komputerów na ogół nie mają 22" monitorów i zadowalają się grą w rozdzielczości 1024x768 co pozwala nawewt w nowe gry grać z dużym komfortem.

Natomiast przeskok z Radeona 9200 na GF 7600GS jest po prostu nie do opisania. W co można na niej zagrać?

Procesor trochę słaby, ale zmiana karty graficznej powinna pomóc. Polecam Radeona HD3650 na AGP.

posiadam aktualnie tą kartę i powiem śmiało że nie jest to żadną rewelacją -na pewno są lepsze! wiem że synowi najnowszy Net for speed haczy się ,po prostu karta nie wyrabia z prockiem Athlon 3000+,64bit na systemie 32 bitowym- tyle mogę doradzić :slight_smile:

bierz Radeona bo GF seria 7xxx na AGP to kiszka… wiem bo mam.

Pytanie tylko czy ten procesor “udźwignie” tę kartę. Osobiście mam wątpliwości.

Karta będzie działac ale wydajność będzie taka sama albo gorsza jak 7600. Bolesne przy tej różnicy w cenie.

Jeżeli “udźwignie” to polecam radka 4670 - jestem z niej bardzo zadowolony :slight_smile: