Czy zmiana katy graficznej na GeForce 7600 GS pomoże w grach

(Dedrav) #1

Witam :slight_smile: Mam pytanko jak w temacie :wink:

AMD SEMPRON 2500+ 1.75 Ghz

Radeon 9200 SE 128 MB

1 GB Ramu

Chciałbym także aby ktoś polecił mi kilka dobrych kart graficznych z przedzialu 100-150 zł.

Dziękuję za odpowiedź :]

(Utrivv) #2

Trudno mi się wypowiadać skoro zamieściłem tutaj informacje o sprzedaży mojej karty 7600GS ale powiem tak: Wcześniej miałem kartę GF 6600 i skok jakości był wyraźnie widoczny. Po porstu w wielu grach GF 6600 spełnia tylko minimalne wymagania więc lepsza karta pozwalała się cieszyć komfortem grania.

Do tego osoby używające starszych komputerów na ogół nie mają 22" monitorów i zadowalają się grą w rozdzielczości 1024x768 co pozwala nawewt w nowe gry grać z dużym komfortem.

Natomiast przeskok z Radeona 9200 na GF 7600GS jest po prostu nie do opisania. W co można na niej zagrać?

(michalj82) #3

Procesor trochę słaby, ale zmiana karty graficznej powinna pomóc. Polecam Radeona HD3650 na AGP.

(Tomj) #4

posiadam aktualnie tą kartę i powiem śmiało że nie jest to żadną rewelacją -na pewno są lepsze! wiem że synowi najnowszy Net for speed haczy się ,po prostu karta nie wyrabia z prockiem Athlon 3000+,64bit na systemie 32 bitowym- tyle mogę doradzić :slight_smile:

(witek-pl) #5

bierz Radeona bo GF seria 7xxx na AGP to kiszka... wiem bo mam.

(Utrivv) #6

Pytanie tylko czy ten procesor "udźwignie" tę kartę. Osobiście mam wątpliwości.

Karta będzie działac ale wydajność będzie taka sama albo gorsza jak 7600. Bolesne przy tej różnicy w cenie.

Jeżeli "udźwignie" to polecam radka 4670 - jestem z niej bardzo zadowolony :slight_smile: