Czy zmiana menadżera pobierania coś pomoże?

Nie wiem czy dobrze to nazwałem :slight_smile:

Problem:

Ostatnio próbowałem sobie ściągnąć (m.in. z Chomikuj) filmy. Włączyłem pobieranie - patrze, że za 3 godziny wszystko powinienem mieć na komputerze (robiłem to wiele razy). W tym czasie serfowałem sobie po necie. Po 2.5 godzina patrze i w jedynym z filmów pisze: “Nieznany błąd sieci”, a pod innym po prostu coś się zwiesiło (pisało, ze do końca 28 minut, a liczba ściągniętych megabajtów stała w miejscu, a potem anulowało) nie wiem co się stało (net chyba cały czas był). Czy polecicie mi jakiś dobry menadżer pobierania? A może to nie to? Wznowić pobierania nie mogę. Nie chce znów mieć tego problemu jak będę to pobierał raz następny. Pomożecie?

Witam, polecam Internet Download Manager płatny , lub z darmowych JDownloader 0.9.581 lub Free Download Manager 3.9 . Jeżeli chodzi o ściąganie z chomika ,to przy jakimś błędzie można powtórzyć ściąganie przez 7 dni bez utraty transferu.Pozdrowienia

Ściągnąłem JDownloader, ale mam jeszcze jedno pytanie… Co trzeba coś zrobić żeby ściągało się przez to? Bo jak kliknąłem normalnie “Pobierz” to dalej mi przez przeglądarkę ściąga pliki :slight_smile: Przepraszam, za takie pytanie, ale ja naprawdę jestem zielony w tych sprawach :slight_smile:

Jeżeli menedżer jest poprawnie zainstalowany to w przeglądarce jest jego wtyczka,która automatycznie uruchamia menedżera.

Jeżeli menedżer pobierania (Jdownloader lub Free download Manager) nie zainstalował swojej wtyczki w przeglądarce to trzeba go ręcznie uruchomić.

Nie podałeś jakiej przeglądarki używasz.

Jeżeli Firefoksa to podczas pobierania kliknij w pasek postępu pobierania prawym przyciskiem aby skopiować adres pliku.

Później otwierasz menedżer, wklejasz adres pliku i po rozpoczęciu pobierania zatrzymujesz pobieranie za pomocą przeglądarki aby nie pobierać dwukrotnie tego samego.

Akurat używam Free Download Managera więc na tym drugim się nie znam.Nie wiem nawet,który lepszy.