Czy zmienić system na windows vista

Witam aktualnie mam windows xp. Jest ok ale jednak troszkie stary :stuck_out_tongue: w grze cs 1.6 mam 100 fps :slight_smile: sprawdzałem ostatnio win7 i tam miałem w tej grze juz 80 fps. I nie wiem czy to ze mialem tam mniej fps spowodowane jest tym iz nie ma do mojej karty graficznej integry sterowników pod win i brałem z visty. Dlatego chcialbym sie dowiedziec czy warto zmienic xp na viste. Bo na viste juz są stery do tej karty integry.

Mam 2GB ram

Grafa integra ATI

procek 2 rdzeniowy athlon 2.8Ghz

Jesli mialbym w cs 1.6 tyle samo fps co na xp to chetnie sie przesiąde. Bo niewiem czy na win7 mialem mniej fps bo nie ma na ten system sterow tylko dzialaja te z visty.

To naprawdę dużo mówi. :wink:

Podaj dokladnie, a nuż się stery znajdą.

Tak BTW jak dla mnie 80 fps jest wartością wystarczającą, więc ja bym kupował a nie brał Windows 7 :wink:

Jeżeli już masz zmienić system to z mojego osobistego doświadczenia to lepiej postaw na Windows 7 niż na Vistę.

W twoim przypadku (sprzęt) nie znajduję żadnego sensownego uzasadnienia do zmiany systemu.

Jeśli w Windowsie 7 uzyskujesz 80 klatek/sekundę w swojej ulubionej grze, to wciąż o 20 więcej niż wyświetla prawie każdy monitor LCD, więc śmiało możesz się przesiadać na siódemkę. 80 klatek/sek. to wciąż superpłynność gry. Jedynym mankamentem Twojego kompa w Windows 7 będzie mała ilość pamięci.

Podsumowując: jeśli chcesz się przesiąść na Win7 dla poznawania nowego systemu z możliwością płynnej gry w CS’a - to nie widzę przeszkód, ale jeśli chcesz się przesiąść na Win7 tylko dlatego, że jest taka moda - to nie widzę najmniejszego sensu. Windows XP wciąż radzi sobie bardzo dobrze, jest szybki, wygodny, zużywa mniej zasobów.