Czy znacie może jakąś stronę z darmowymi domenami przez rok?


(sajmon17099) #1

Witam. Chciałbym założyć domenę .com/.net i poszukuję strony z czymś w rodzaju promocji, czyli 1 rok darmowy. Znacie może taką stronę? Gdy przeglądałem filmiki na YouTube i trochę pogooglowałem na ten temat to albo promocja już wygasła albo strona się wydaje jakaś niezaufana (np. 1yearfree.com).

PS. Próbowałem zarejestrować darmową domenę .ml na freenom.com , ale niestety zawsze jak klikam register po wypełnieniu danych (poza numerem telefonu, company name, bo nie mam, i adresem) wyskakuje mi Error code 0x08823.


(Fizyda) #2

To jest nieopłacalne, zazwyczaj w regulaminie takich promocji zobowiązujesz się do przedłużenia domeny u tego samego rejestratora po 1 roku za 1zł na kolejny za 100zł. Czyli wychodzi drożej, lepiej od razu zarejestrować za 25zł np. w OVH i mieć przedłużenie niewiele droższe, w efekcie pierwsze dwa lata to koszt mniejszy niż 100zł, a z promocją to minimum 100zł.


(sajmon17099) #3

OK, dzięki. A wiesz może jak zaradzić temu błędowi na freenom.com? Mam ten błąd też przy innych darmowych domenach.


(Fizyda) #4

Nie bo nie korzystam z takich rzeczy. Nie wierze w darmowość rzeczy za które normalnie się płaci, a nie mam czasu na czytanie skomplikowanych i długich regulaminów, wolę zapłacić te 30zł na rok, to żaden pieniądz.


(zypolit) #5

W hekko za darmo dają do hostingu PL, przedłużać nie trzeba. Ta promocja jest od kiedy pamiętam, więc zakładam, że dalej będzie dostępna.


(eskimosek) #6

Darmową to możesz mieć z .TK .CF .GA .GQ .ML   https://5go.cc/freedomain

Jak chcesz com czy net to nie będzie darmowe zawsze sie coś płaci.https://www.ovh.pl/domeny/


(sajmon17099) #7

Już wiem, sam mam domenę .tk, rejestracja jest okropna no ale da się przeżyć.


(zypolit) #8

A ogólnie biorąc pod uwagę, że rejestracja będzie kosztowała kilka złotych jest sens bawić się w szukanie i rejestrowanie w dziwnych miejscach?