Czy znajde Sterowniki do laptopa

Witam mam laptopa cały zawirusowany. Planuje zrobić teraz format! ale boje się że nie znajdę do niego sterowników. Mój kolega też kupił laptopa i podobnie jak mi nie dali mu płyt ze sterownikami. Zrobił formata a teraz nie działa mu ani kamera ani bluetooth ani lan. Co robić? Znajdę te stery w necie? np: strona producenta itp:? POMOCY :?

Pewnie i znajdziesz i to na stronie producenta.Tylko,że(normalnie brak słów) ciężko jest napisać model laptopa.Na tym forum ludzie coraz bardziej ogólnikowo opisują problemy nie podając żadnych konkretów :? .To co podasz model laptopa ![-o<

acer TravelMate 2482WXMi

http://support.acer-euro.com/drivers/no … _2480.html

TheVirus2069 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

ale skąd ja mam teraz wiedzieć po formacie jakiej kamerki potrzebuje i wógóle jakich sterowników? Bo ja pobrałem wszystko z pierwszego okienka. To dobrze?